Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ileszkedjek be?

Hogyan ileszkedjek be?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve külföldön élek de még mindig nem sikerült beileszkednem. Egyszerüen képtelen vagyok barátokat szerezni és ez nem azért van mert annyira bunkő vagyok vagy valami, csak nagyon visszahuzodó és csöndes és sokszor megijedek ha valaki beszélgetni kezd velem mert azt hiszem hogy akar valamit aztán később rájövök hogy barátkozni akart velem. Még régebben volt egy barátnőm akitől egyszer hallottam hogy kibeszél a hátam mögöt és másnap láttam hogy kicseréli a dolgozatainkat. Akkor mondtam neki hogy kérjen bocsánatot és elfeljtem vagy ne is szoljon hozzám. Ő a második lehetőéget választotta és ha ez még nem lett volna elég hazug pletykákat talált ki rólam amit egy csomóan el is hittek. Én bezzeg egyetlen egy titkát se árultam el senkinek...Egy másik dolog ami nagyban akadályoz az z hogy egy kicsit érzékeny vagyok sokszor csak kisebb piti dolgokért is képes vagyok sírni, mint például ha nwm értek valamit vagy ha valaki veszekszik bár nincs hozzá semmi közöm. Sokszok nincs is semmi bajom csak sírok. Bezzeg mikor eltöttem a kezem, a lábam vagy valami másom, egy könycsepp se gördült ki a szememből. Van valami ötletetek hogy mihez tudnék kezdeni?, mert nekem már semmi ötletem...

#hazugság #külföld #barát #pletyka #Beileszkedé #érzkenysék
2015. szept. 7. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Idõre van szükséged, ne légy türelmetlen.Elveszitetted a bizalmat az emberek iránt,ezen nem csodálkozom.Próbálj nyitni ujra az emberek felé, de ne görcsösen!
2015. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azt még kifelejtettem hogy egy csomoszor leszolnak mert nem sminkelm magam, nem hordok olyan szoknyát amiből a fél seggem kilátszik és stb...

14L

2015. szept. 7. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Na az ilyen dolgokkal meg pláne ne foglalkozzál.Te nem vagy fiatalkoru kis ri@banc és légy büszke magadra!Azért is maradj természetes, hidd el meg fogod találni a kis barátokat,akik olyanok,mint te vagy!Fel a fejjel és ne félj senkitõl sem, te vagy az igazi tini, nem ezek a kisminkelt kis ribik, akik azt sem tudják,hogy mit miért tesznek.
2015. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!