Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy senkit se érdeklek, csak egy-két barátot, illetve a családot.. De senki se kiváncsi rám, meg se kérdezik mi van velem.. egyre inkább úgy érzem, hogy szar az élet és nem sok értelme van számomra. 17/f

2015. szept. 15. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy így sokkal jobb mint rengeteg jelentéktelen kapcsolatot csak szokásból fenntartani. Na az az igazi szar élet.
2015. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak egy barátnőre vágyok, de így még arra sincs esély
2015. szept. 15. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátkozz és jobban fogod magad érezni. :D Beszélgess, ismerkedj. :D
2015. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy lánnyal beszélgettem egyszer, aztán most mintha nem akarna beszélni egyáltalán
2015. szept. 15. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez így szokott menni. Mégegyszer mondom, hidd el hogy jobb így. Én évekig próbáltam élni a társasági életet, tényleg eljártam helyekre, megszólítottam szimpatikus embereket, tettem azért hogy legyenek ismeretségeim, közösségekbe tartozzak, stb.

Egy nagy lószar az egész, én mondom neked. Szokd meg az egyedüllétet, mert jobb.

2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cserhalmi Bianka válasza:
Igazából én is hasonlóan érzek...:C
2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak egy társra van szükségem
2015. szept. 15. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Fszt van szükséged társra, semmire sincs "szükséged". A mentalitásodon kell változtatni, hogy elfogadd hogy ha a világ beintett neked, akkor te két kézzel intesz vissza
2015. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is max 4-5 emberrel tartom a kapcsolatot,a többivel meg nem foglalkozom.Ha ők nem keresnek én minek?

Hmmm nő jó dolog de drága mulatság. :D

Nekem is kéne egy,de amíg nincs normális munkám addig nem is nagyon foglalkozom vele.


A mai világban tényleg szar élni ezt én is bevallom.

2015. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!