Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire számít hogy milyen...

Mennyire számít hogy milyen kép van facebookon profilképnek?

Figyelt kérdés

Félmeztelen vagy csak a fejről? A lányoknak mennyire számít a lájk meg hogy mik vannak kirakva?

Csak mert nekem kb semmi nincs kirakva.


2015. szept. 25. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
wtf?
2015. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leginkább az számít, hogy hogy nézel ki. Meg úgy általában miket csinálsz a képen(pl. utazol, sportolsz, kajálsz stb.)


A lájkokat az óvódásokon kívül mindenki lesz@rja.

2015. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

XDDD este van már 😂😂😂 bocsika 😂

Tehát mennyire számít egy mai fiatal csajnak hogy milyen a fiú facebookja?

Milyen kép legye? Számítanak a lájkok?

Ebben a felszínes világban...

2015. szept. 25. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi a lényeg, hogy ne legyen a profilképed homályos meg sötét, csinálj csak egy darab normális képet. Meg téged ábrázoljon, ne istentudja mi legyen rajta. A félmeztelen kép meg gáz.

Amúgy nekem a lájk nem számít, az számít hogy légy normális :)

2015. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális képe legyen, lehetőleg ruhában.

Nekem nem szimpi az aki kockákat villant, főleg akkor nem ha nincs is mit villantania.

Az nem érdekel, hogy ki mit rak ki, addig amíg nem a tömény idiotizmust kell látnom.

2015. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy lány (én) véleménye:

- azonnal visszautasítok mindenkit, akinek az a neve, hogy "Gonosz kapitány" és halálfej van a képén (valós történet)

- ha bejelölsz, pedig nem ismerjük egymást, vedd a fáradságot, hogy írj 2 sort, hogy Szia! Józsi vagyok, azért jelöltelek be, mert szimpatikus vagy. Egy ideig visszakérdezgettem, hogy ismerjük-e egymást, vagy mi van, de most már nem igazolom vissza azt, akivel nincs közös ismerősünk, semmi nem indokolja, hogy bejelöljön, és egy rohadt sort nem tud írni, hogy én vagyok a Jani, és ezért meg ezért jelöltelek.

- ha félmeztelen képed van fent, akkor felszínes bunkónak foglak tartani, aki tőlem is félmeztelen képet látna szíve szerint

- legyen egy akármilyen kép, amin te vagy. ne plüssmaci, ne valami baromi művészi, amin a sziluetted pont olyan alakban látszik a naplementében hogy így meg úgy. valóban te legyél rajta, az arcod mondjuk, vagy egész alakos is lehet, de felismerhető legyél, ruhában legyél, mosolyogj, tűnj kedvesnek (értsd: ne olyan fejet vágj, mint aki szenved, hogy fotózzák, és nem vicces a takarom az arcom, mert nem akarom hogy lefotózzanak, de mégis feltöltöm jellegű kép)

- a bemutatkozó szöveged ne az legyen, hogy kiket írtanál ki/akasztanál föl, úgy, hogy a következő pillanatban arról panaszkodsz, hogy téged mindenki utál mert egyből töröllek (igaz történet)

- ha írsz levelet, ne azt írd bele, hogy megbántott egy barátnőd, és kell valaki, aki rendbe teszi a szíved,és megbízható lány, mert ez azt a látszatot kelti, hogy pótléknak kellek, és ha nincs ló, jó a szamár is. olyan mintha azzal jönnél, hogy a barátnőd tetszik, de te is jó leszel. ez is igaz sztori.

- ha belementem a levelezésbe, te is kérdezz néha, tudj összerakni épkézláb mondatot. ha minden egyes dologra (!!) az a válaszod hogy LOL vagy egy szmájli, szintén töröllek. ha kiderül, hogy 28 éves vagy, és te kérdezel valamit, tudj már egy választ összerakni. (szintén igaz sztori)

- ne legyen agyonfilterezve a képed, úgy hogy ne látszódjon semmi

- ne kérj rólam 70 képet, miközben neked csak 1 van, az is háttal, és megtagadod, hogy küldj (igaz sztori)

- ne plüssmacik és autók és hajók és kutyák legyenek mindenhol, mert pedofilnak nézlek

- le a testedet/telefonodat mutogasd

- ne fotózkodj a tükörben, mert iszonyatosan gáz. kérj meg valakit, vagy fotózd le magad kifordított kézzel, úgy hogy a végeredményt látod a tükörben, vagy vágd körbe a képet vagy valami

- ne a barátnőddel legyél a képen

- ne 6 (vagy akár 1) barátoddal legyél a képen, mert honnan döntsem el, hogy te melyik vagy? (meg a fél világ melegnek néz)

- ne csak 1 tíz évvel ezelőtti képed legyen (nyilván ezt ránézésre nem fogom tudni mondjuk)

- ne írj az összes környékbeli lánynak ugyanazzal a szöveggel, mert azok beszélgetnek egymással (igaz történet)

- ne csak olyan képed legyen, mint a tablókép. a tablóképről mindenki tudja, hogy photoshopolják, a kiálló hajszálakat levágják, beállított kép stb. - ez azt a benyomást kelti, hogy nem vagy magabiztos. akinek csak 1 képe van, és az hivatalos fotó, az azt sugallja, hogy nem elégedett magával. persze van, akinek azért van így, mert nem sokat face-ezi, de ha te a FB-on ismerkedsz, akkor nem arra asszociálunk majd, hogy ritkán használod.

- legyen tehát egy kedves képed, amin a fejed van (teljes alakos is lehet, de akkor megint csak ne olyan legyen, ami 6 méterről készült, és nem látszik, ki vagy), ne vágj se komor fejet, se túl vihogósat, próbálkozz meg egy természetes, kedves arccal, ne legyél félmeztelen, mert azt fogjuk hinni, hogy a testünk számít csak. szóval szerintem egy ilyennel nem foghatsz mellé. nyilván lesz, akinek nem tetszel, de annak nem tetszenél fejen állva sem. akinek meg igen, azt meg így nem fogod butaságokkal elriasztani.

2015. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SEMENNYIRE!! Kiábrándító, hogy manapság mimdenki ezzel a szemét, üres, megjátszott oldallal van elfoglalva. Ha az életet élni szeretnéd, ne töprengj azon, hogy melyik profilkép mennyire megfelelő. Az már régen rossz, ha bárkinek is meg akarsz felelni.


23f

2015. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!