Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szrintem rossz ez a új...

Csak szrintem rossz ez a új trend? Miért váltak a kapcsolatok ilyen felszínessé?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre divatosabb ez a swag téma, nincs vele nagy bajom, csak az hogy egyre divatosabb, és egyre durvább. Ez számomra leginkább a zenében mutatkozik meg. Éppen igényes hip-hop illetve rap zenék után kutattam, de a legtöbb amit találtam az mind a nagy s*ggekről vagy a pénzről, s*exről, drogokról szól. Nem is ezzel van igazán bajom, mert ez a stílus védjegye, de ahogy ezekről szólnak az valami gusztustalan. Ez a generáció arról szól, hogy b*asszál meg egy csajt, hogyd ott és keress egy másikat. 18 éves vagyok, és úgy érzem, hogy nagyon eldurvult ez a generáció. Nem vagyok feminista, de megalázónak tarton ahogy a nőkről vélekednek a pasik, hogy semmire nem jók csak d*ugni meg seggét rázni. De a csajok se jobbak, a legtöbb csak a pénzre megy. Egy átlag szombat esti buli nem arról szól, hogy jól érezzük magunkat, hanem arról, hogy ki tud többet inni, dug*ni meg füvezni. Nem értem, hogy mi abba a jó, hogy elmegy valaki a discoba és hajnali 2-re olyan részeg, hogy csak hányni tud és azt se tudja hol van, mit csinál. Leginkább azért tettem fel ezt a kérdést, mert az előbb néztem meg egy videót amiben arról rappeltek, hogy ők úgy szeretnék bas*zni, ha nem látják a nő fejét csak a nagy va*lagát. És mielőtt azt gondolnátok, hogy valami prűd pi*csa vagyok, hát nem, én is szoktam bulizni, füvezni,pasizni, de mértékkel, soha nem iszom magam hulla részegre
2015. szept. 26. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rap számok 99%-a mindig is erről szólt és a többi sem újdonság.
2015. szept. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,de régen volt valami egyedi minden előadóban, volt saját stílusuk. A újak inkább olyanok mintha ehymást próbálnak utánozni /versengenek kinek van több r*ibanca meg füve
2015. szept. 26. 01:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen is pont annyi egyediség volt, mint manapság.
2015. szept. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak téged. Engem nem érdekel mit csinálnak mások. Ő maguk fizetik meg az árát, nem én.
2015. szept. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, régen sem volt minden előadó egyedi. Azonban fontos különbség, hogy ma már kb. bárki lehet zeneileg "sikeres", akár a botrányaival is. Nem kell hozzá már annyi dolog, mint régen, ott a youtube, facebook, meg társaik.

Ha meg nem tetszik egy zene, nem kell hallgatni. Vannak a rappnek is normálisabb ágazatai (nem értek hozzá, inkább rocker vagyok), de pl. Eminemnek normális szövegei vannak szerintem.

A felszínesség se változott sokat az évszázadok során, az átlagember mindig is inni meg dugni szeretett.

2015. szept. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.

Nálunk gimnáziumban egy csapat 18 éves előadott egy műsort arról, hogy a főszereplő találkozott Hamupipőkével, táncoltak a bálon, aztán nem találta meg, de sebaj mert be lehet b*szni, meg d*ghat föl-alá nem kell hűségesnek lennie, mehet a hármas az ikrekkel stb. és milyen vidám lesz így az élete nem kell neki az a nő (Hamupipőke, akit amúgy egy tanár játszott...)


ÉS ŐK NYERTEK. Ezzel a sztorival. A szavazó közönség a 9.-11. osztály volt. Ez szerintem mindent elmond.

2015. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mintha régen nem dugtak volna az emberek mint a nyulak. Nem a gólya hozta futószalagon a 6-8 gyereket. A bálok, fesztiválok, bulik is mindig ilyenek voltak.


Egyik legjobb példa saját mamám. Ő is jön azzal, hogy "ezek a mai fiatalok" aztán egyszer elmesélte, hogy amúgy a nővéreit is 15-6 évesen hogyan szöktették ki a fiúk az ablakon át hogy elmehessenek "bálozni".

2015. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a probléma, régen is lehetett most is lehet, jó is, "hülye aki nem csinálja".

A probléma szerintem az, hogy értékrendben minden felett az első helyen ez áll...

2015. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak én érzem úgy, hogy egy a swag meg a yolo már rég lejártak? Az 1. évben divat volt mára már csak egy divatja múlt semmi. Habár én már a kis városomban nem is látok ilyen embereket.
2015. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!