Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy találtatok rá gyakori...

Ti hogy találtatok rá gyakori k. -re?

Figyelt kérdés

#yakori k. #kérdések gy.
2015. okt. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy kérdésem amire a családom és a barátaim nem tudták a választ, így kiírtam ide. (olvastam róla)
2015. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom rákbeteg lett, és próbáltam utánajárni a dolgoknak, a google meg kidobta az oldalt. Kérdeztem, nem volt válasz, én meg itt maradtam.
2015. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem előbb találtam rá az ilyen gyakori-cikező oldalakra, ahol a hülye kérdéseket posztolták ki, mint magára az oldalra. Aztán kíváncsiságból feljöttem, és megismertem a pozitív oldalát is az oldalnak - hogy segíthetünk másoknak, és hogy mi is tehetünk fel kérdéseket, ha megtorpanunk valamiben. És amúgy egész segítőkész itt az emberek nagy része, ha a trollokat leszámítjuk :).
2015. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam itt kérdéseket, de sokáig nem regisztráltam, csak olvasgattam a válaszokat, meg kerestem az enyémhez hasonló jellegű kérdéseket. aztán egyszer regisztráltam.
2015. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábban már hallottam róla, meg láttam "fura" kérdéseket (ismerős szokott kiposztolni eszement kérdéseket amiket itt talál), de sose jöttem "célirányosan".

Aztán egyik nyaralás alatt nagyon unatkoztam esténként, és jobban megnéztem magamnak ezt az oldalt.

2015. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem emlékszem már, de már jópár éve regisztráltam
2015. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Random.
2019. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!