Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedhetek meg könnyűz...

Hogy ismerkedhetek meg könnyűznészekkel, jazz zenészekkel, képzőművészekkel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Koncerteken, kiállításmegnyitókon.:)
2015. okt. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi a célod evvel hogy meg akarsz ismerni jazz zenészeket? te is jazzt jatszol? ...egyebkent jo körökben kell mozogni...mert egy koncert utan hiaba mész oda a zeneszhez, csak egy leszel a sok közül. Én elég sok elismert jazz zenészt ismerek... Nincs olyan ismerősöd aki jártasabb az ilyen körökben? Esetleg ő "be tudna vinni"...
2015. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem "menőzésből", csak jó lenne egy ilyen ismerősi körbe is belecsöppenni a meglévő baráti kör(ök) mellé . kiváncsi lennék a mindennapjaikra, elmenni a próbájukra, megnézni hogy irnak zenét, dumálni velük zenéről, művészetről..ilyesmire gonodlok. engem nagyon érdekel a múvészet és nem nagyon vannak olyan emberek körülöttem, akik tényleg imserik ezeket a dolgokat vagy csinálják is.
2015. okt. 26. 07:41
 4/6 A kérdező kommentje:
egyebkent jo körökben kell mozogni...mert egy koncert utan hiaba mész oda a zeneszhez, csak egy leszel a sok közül - nekem is ez a bajom, nem haverkodni akarok ,hanem kicsit belelátni az életükbe.Te hogy ismerted meg őket ?
2015. okt. 26. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én magyar zenészekkel egy kocsmában ismerkedtem meg. Ők is járnak szórakozni néha. Külföldivel meg tök véletlenül mikor nyaralni voltam... de nem jazz zenészek, hanem rock. Valahogy vonzom az ilyen embereket. Szerintem járj olyan helyekre ahol megfordulhatnak azok az emberek akikkel meg akarsz ismerkedni.
2015. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En ugy ismertem meg h én is zenélek es ennek kapcsán ismertem meg egy fősulis jazzgitarost. eljartam koncertekre, es ott sok embert megismertem. aztán egy zenésszel felvettem a kapcsolatot fb-on egy zeneszám miatt, elmentem hozza, megtanította a számot. akkor sokat beszélgettünk es azota is joban vagyunk. mindkettojukon keresztül sok zenészt ismertem meg. mondjuk nekem az is a szerencsém, hogy egy olyan varosban élek, ahol a magyar jazzvilag elismert alakjai is élnek, nyáron jazzfesztival is van, szoval vannak lehetőségek. plusz a zenesulimban is sok jazz zenészt megismertem, akik ott tanítanak....es ennek kapcsán lettem a magyar jazzszovetseg elnökének is "puszipajtasa"...erre mondom hogy jokor kell jo helyen lenni. 😊
2015. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!