Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te lenéznél vagy irigyelnél...

Te lenéznél vagy irigyelnél egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Ha megtudnád egy egyetemi csoporttársadról, hogy a párja egy külföldi zenész, és hétvégente viszi a csajt is más országokba várost nézni, gyémánt gyürüt ajándékozott neki, luxus parfümöket, mindig küld neki pénzt (heti 15-30 ezret). És késöbb meg ki is viszi a csajt magához végleg, és ott élnek jó körülmények közt.

Ha a csaj amugy szép, de nem nagyszájú, inkább visszafogott, kedves.


Utálnád?


2015. okt. 27. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát irigy lennék rá, az biztos. De nem utálnám, ha kedves lenne velem.
2015. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Aha.

Minden értelmes ember szokása utálni mindnekit aki semmit se tett.

Retard.

2015. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igaz én nem nő vagyok, de válaszolok...

nem nézném le és nem is irigyelném...

ha annyira akarnék én is tudnék ilyen színvonalat teremteni magamnak :) mondjuk én nem más által hanem én saját magamnak


22F

2015. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha boldogtalan lennék és szerencsétlennek éreznám magam, akkor irigykednék rá. Ez biztosan nem vinne előre, szóval inkább lenézném. Irónia vége.
2015. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jo a fantaziad.
2015. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen ember. Van olyan ismerősöm akitől a világ legszebb és leggazdagabb nőjét se sajnálnám. Egy másiknak pedig csak vele egyneműeket kívánnék, mert az illik a stílusához.

Természetes az irigység és az utálat is bármennyire divat a modern liberális ember "okos" gondolkodásmódja. De végül is örüljünk, hogy 2 lábbal állunk a földön, az sem adatik meg mindenkinek.


"-Retard"

2015. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan miért irigyelném, vagy nézném le? Azért mert nekem nincs meg az ami neki? Nem lehet mindenki élethelyzete egyforma. Amúgy is miért kell mással törődni? Törődj magaddal aztán neked is lehet ilyen életed, ennyi.
2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelne. Lehet furcsán hangozhat, de kicsit másban mérem jelenleg az értékeket. Ha meg abban jelentősen jobb lenne mint én akkor elismerném és örülnék neki ahelyett hogy lenézném vagy irigyelném.
2015. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!