Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nálatok hogy van a fejetekb...

Ti nálatok hogy van a fejetekbe az emberek ilyen kasztokba való besorolása?

Figyelt kérdés

Mármint hasonlóan az indiai társadalom felépítéséhez, csak mondjuk van itt fel-le csúszkálás egy-egy ember esetében. Azaz adott embereknek hány féle típusa van a hozzád tartozó embereknek fontossági illetve negatív személyek között...


Nálam:

1. Akik már sokszor megmutatták, hogy nem árulnak el ésha mondjuk van sütim ő hozzájuk megyek automatikusan, hogy adjak nekik és alig várom, hogy azt mondják őszintén, hogy "köszönöm ez finom volt!" Ők azok akiknek nem hagyom, hogy irigyek legyenek rám inkább próbálok adni nekik is egy kicsit az élményből... Nekik lehetőség sem kell tőlem, hogy barátaim legyenek, mert már azok és próbálok nekik minnél jobban örömöt okozni az életben

2.azok akik még nem bizonyítottak vagy hibáztak abban, hogy felém szoros kapcsolatuk legyen ők már ötöd annyira sem fontosak, mint az elsők... Nem minden kényes kérdésre válaszolok őszintén feléjük, de van esélyük hogy elsők legyenek, de inkább nem törődök velük nagyon. Szerintem bőven lehet, hogy az ellenségeimnek segít hátbaszúrni ezért mondjuk süti esetében csak akkor adok, ha kérnek(jó szívvel adok)

3. Inkább csak poénkodok velük nem adok nekik semmi bizalmat mondjuk sütit adok nekik, de csak remélem, hogy ízlik nekik

4. 0 bizalom egy valaki a tömegből van esélye még bárhova bekerülni és csak párszor beszéltem velük látom őket szemből jönni kapnak sütit, de nem ragaszkodom, hogy elfogadják

5. Magánügyekben egyáltalán semmi őszinteségem nincsen feléjük sütit csak szánalomból adok nekik, hogy nehogymár azon legyenek bekattanva

6. Egyértelműen nem a javamat akarják és biztosan jóban vannak olyanokkal akik nekem a rosszakaróim és pár év múlva nem akarom tudni, hogy mi lesz velük

7. Az ellenségeim vagy a hozzájuk közeli személyek.. Soha többé nem akarom őket látni, mert már eljátszották a bizalmam és nem is akarok velük együtt egy légkörben lenni

8. Utálom őket... Mivel ők is rosszat akarnak nekem így én is. Annyira kicsesztek már velem, hogy a halálhírük pozitív vagy semleges lenne számomra. Sütit már csak akkor adnék nekik jó szívvel, ha teli van káros anyagokkal egy átlagos sütihez képest



17 éves fiú vagyok és tapasztalatból állitottam fel ezt a kasztrendszert


2015. nov. 1. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatalmas élettapasztalat állhat mögötte, csak éppen kevésnek tűnik az objektív kritériumok száma.
2015. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kasztrendszer nem épülhet érzelmekre.
2015. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.: Fejlődésre alkalmasok és fejlődni vágyók.

2.: Fejlődésre alkalmasok de nem fejlődni vágyók.

3.: Fejlődésre alkalmatlanék és arra vágyók vagy nem vágyók.

2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!