Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Kedves EMBEREK, megintcsak!


Elvesztettem mindent.

Nem, nem hisztizek.

Ténylegesen.

Egyedül vagyok. Ez még nem is olyan rossz, jól elvagyok egyedül.

De egy kicseszett haverom nincsen. Nem utál senki.. inkább sajnál vagy nem is tudom...

Nem vagyok buta és nem is vágyom olyan barátságra, ami a rászorulásomból virágozna. Inkább senki, mintsem egy hülye ember, nem igaz?

Hogy mi itt a kérdés?

Hogyan éljem túl? Vannak hobbiajim, mielőtt ezt írnátok.

Nem akarok öngyilkos lenni, de érzem affelé haladok.

Anyám kiröhög, ha szóba hozom a depresszió-témát.

Mikor tudtalevőleg ha egy ember akár csak két hétig is szomorú -de azt egyfolytában- akkor ott már ENYHE, DE depresszióról beszélünk.

Hogy miért utálom magam nem fejtem ki. Nem érdekel még engem sem. Pláne mást.


15L


2015. nov. 18. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Kamasz vagy.A kamaszok ilyenek.

2. Elmúlik.

3. A depresszió szó maga logikai bukfenc.Te most esetleg presszió-nyomás alatt érzed magad.Van rá egy nagyon hatásos kezelés.Magadra vagy utalva, nem szenvedtetni és sajnáltatni kell magad hanem keresni a megoldást, cselekedni.Csinálj de-pressziót...állj fel a nyomásból.

2015. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most sajnáltatom magam?

Hogy.. hogy mi van?

Miért is?

Mert a rokonok és mindenki egyéb helyett itt írom le minimálisan a problémáim? Komolyan? :D

Ha neked ilyen egyszerű a depresszió.. hip-hop eltűnik, ha akarom, igaz? .. akkor nem is kell a tanácsod.

2015. nov. 18. 18:20
 3/14 anonim ***** válasza:

. Inkább senki, mintsem egy hülye ember, nem igaz?

Hogy mi itt a kérdés?

Hogyan éljem túl? Vannak hobbiajim, mielőtt ezt írnátok.

Nem akarok öngyilkos lenni, de érzem affelé haladok.

Anyám kiröhög, ha szóba hozom a depresszió-témát.



Te hülyézel le mas embert amikor te sem vagy valami okos aki az öngyilkosság fele hajt!!!


Ezert nincsenek barátaid a stílusod miatt hisz latszik,toled nincs okosabb ember a vilagon ezert nem találsz barátot sem.

Ne csodálkozz anyád is kiröhög!;

2015. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hűha.

Tényleg ezt kell írni egy "kicsi, buta kamasznak, aki azt sem tudja mit csinál".

Ha ezt gondolod rólam, a reagálásod kicsit sem mondható érettnek.

Mondtam nem veled fogom megbeszélni a problémáimat.

És a tanácsod sem kértem.

Feljebb

2015. nov. 18. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Álj! it téged senki se ért meg!olyan válaszok vannak hogy ez siralmas tudom mit érzel nekem is vannak problémáim ! nincs mibe kapaszkodni Nincs egy kéz ami segitéget nyujtana csak a támadások a támadások és a támadások... Amikor ugy érzed hogy tovább nem gondolj arra hogy ezek az emberek mint balfas.zok mosolyogj el rajta hogy mien szar tanácsokat adnak Honnét tudnák hogy érzel hisz nem is ismernek ! Találj egy olyan dolgot amire ha rá gondolsz elmosolyodsz egy olyan dologba amibe kapaszkodhatsz és sose erszd el legyen bármi is.Az öngyilkoság elött Élned is kel.Sok szerencsét drukolok neked hogy minden összejöjön,
2015. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendes vagy. Köszi
2015. nov. 18. 19:16
 7/14 anonim válasza:
2015. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbáld idősebbek társaságát keresni, a korodnál érettebbnek tűnsz. Kíváncsi lennék miért érzed, hogy sajnálnak téged.
2015. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8: Jó, én próbálom. Köszi


7:


Ó!

Köszönöm, hogy ennyi figyelmet és energiát öltél bele lelkeim bugyrainak átjárásába! Úgy nézki, jobban ismersz már, mint én saját magam :)

Akkor kezdem is videód kielemzését. Remélem nem bánod.

1. Csini a maszkod :D

2. Mint később is mondtad, az első (sőt, az első, aki egyben harmadik is) agresszív volt és okoskodott. Aki agresszív és okoskodik, annak érdekeljen a véleménye? Nem. És te is ezt mondod, hogy fölösleges. Ha jobban megnézed, nem is haragudtam meg érte... Ez a videó idegesítőbb.

3. Ez a sok 3 az utolsó válaszoló nélkül -márpedig előtte készült a videó- a 3 az nem sok.

4. Persze, hogy negatívan állok hozzá. Az én életem, hadd álljak úgy hozzá, ahogy akarok. A segítséget pedig mindig megköszönöm. Ezt is. Köszönöm!

5. Az utcán-barátkozást szerintem te sem gondoltad komolyan.

6. A más osztályból való haverkodás ötletére pedig azt írtam, fogom.

7. Én nem mondtam azt, hogy hülyék. Azt mondtam, "fiúk". Te például csúfolnád őket. Én inkább nem mondok semmit.

8. Kösz, hogy nem beszélsz ki

9. Nem csak magamnak adok igazat. Ez így beleillene a képbe meg jól hangzik, de nem igaz. lásd 6.

10. Tudod... nem a haverkáim hagytak el engem.. hanem nagyrészt én őket. És kikönyörögted, ezzel a hozzáállásoddal, hogy megosszam veled: Én nem akarok füvezni, mint a többiek. Remélem, most már látod, mi is van.

11. Én a barátaimmal kedves vagyok. Mindig is az volt a probléma velem, hogy túl sokat tűrök el attól, akit szeretek pl verés

12. De, az 1-3 belém kötött. "Anyád is kiröhög" .....

13. Hogy írjak vissza egy olyan embernek, aki csak inzultálni próbál??? Pozitívan?

14. Én nem szarom le mit mondasz. Én örülök ám, ha segítenek. És itt most nem csak én voltam a negatív :)

15. A szót nem csépeljük, hanem fecséreljük

16. Sajnálom, de nem szarom le. Ha ez kiábrándít, bocsánatot kérek.


Kösz, hogy válaszoltál. Főleg videóban. Ez nagyon szép és jó tett lenne. DE. Nem ismersz, alig beszéltél velem, szinte kicsikartad a negatív válaszaim pl utcán.. UTCÁN barátkozni... Szóval. Nem tudod, kik a haverjaim, milyen vagyok, és milyen a környezetem. Lehet, hogy te is így viselkednél hasonló helyzetben. A lelkizés pedig mindaddig tele van csupa feltételezéssel, amíg rá nem szánsz legalább 30 üzenetet, hogy megismerd a másikat.

Még az is kevés. Te pedig összesen 4 üzenetet küldtél. Nem túl sok.

2015. nov. 18. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mellesleg most írok másodjára.Nem látom hol az agresszió és okoskodás a válaszomban, megoldáat kínáltam.Ha nem kell nem kell.Esetleg növeszthetnél tisztelettudást a vitakészséged mellé. ;) Nem ítélkeztem feletted.Pszichoterápiás módszer hogy az egyént megtanítjuk rá hogyan legyen erős és felismerje hol hibázott ezáltal fejlődést elérve nála.Gyakorolj önismeretet.Mindenkit elvesztettél stb stb...Ez vagy azért van mert csináltál valamit vagy azért mert nem.
2015. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!