Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ki miről szeret beszélg...

Lányok ki miről szeret beszélgetni egy fiúval/férfival?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább a bennső dolgokról, érzésekről, lelkivilágról szeretek, bár erről nem sok fiú mer beszélni.
2015. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Amit éppen hoz a beszélgetés. Nálam már az is csoda, hogy szóba áll velem egy fiú, szóval én már szinte bárminek örülök :D
2015. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Random dolgokról. Volt, amikor számítógépes játékokról beszéltünk, máskor meg a csajról, aki bejött neki, utána meg csak ilyen értelmetlen poénkodás volt. :D

Azt szokták mondani, hogy jó velem beszélgetni, mert lehetnek olyanok, amilyenek fiúk mellett szoktak lenni, nem kell visszafogniuk magukat, mint más lányoknál.

(De tudniillik, hogy én egy eléggé fiús lány vagyok. :D)

2015. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt szerintem nem lehet tipizálni ,hisz a fiúcskák is egymás között más és más dolgokról beszélgetnek
2015. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!