Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Verekedtetek már iskolában?...

Verekedtetek már iskolában? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Van egy srác az esti képzésben, aki mindig beszólogat és tudjátok, milyen az osztály, ilyenkor mindenki neki szurkol. Már azon vagyok, hogy szétverem a fejét. Ti mit tennétek?

2015. dec. 16. 00:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%

Ne verekedő mert annak nem lenne jó vége.

Kezdetben jönne bűntudat stb. Győzd le mentálisan.

Mondok egy tippet.


Vigyél magaddal suliba egy olyan újságot aminek az érdeklődési köre érdekli az osztály nagy részét. Pl: sport, kocsik, thecnológia stb. Ezt olvasgasd s amikor beszól akkor szólj vissza, hogy nem veszed észre, hogy nálad hasznosabb dologgal vagyok elfoglalva s közbe egyél egy almát ropogtass valamit légy közbe laza s természetes. Meglátod még melléd is fognak állni. Menni fog ez.

2015. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Engem altalanos iskolaba mindig megvert egy rib..nc,de kb csak annyit kapott h allandoan leugattak a fejet,vagy igazgatoi,meg a legvegen egy pszichologiai vizsgalat lett az eredmenye. Kozepsuliban pedig ott nem vertek,csak nagyon piszkaltak,dobaltal galacsinnal,szembe koptek stb..abbol pedig mindenki ment igazgatohoz. Vagy le lett allitva azonnal. En azt tanacsolom ha kozepsuliba vagy szolj az ofodnek,aztan az meg szol igazgatonak. Nem eri meg nekimenni a csavonak mert teged fognak kirugni. Ha pedig fosulis vagy akkor meg plane,az igazgatohoz egyenesen.
2015. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak általánosban verekedtem, azóta már nem kezd ki velem senki. Intőket kaptam leginkább, meg szidást otthon. Te pedig nem tudom, nézd levegőnek aki beszólogat és talán megunja. Attól függ mekkora a méret/erőbeli különbség köztetek, vagy melyikőtök tud bokszolni, karate stb.
2015. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
még nem vertek meg. meg tudnám verni, de nem akarom. Utálom azt az érzést, mert ha megteszem, azt már nem lehet meg nem tetté tenni.
2015. dec. 16. 01:53
 5/13 anonim válasza:
100%
Rohadt balhes voltam altalanosban is , ha bas.zogattak tettem rola h tobbet ne forduljon elo. Nekem ezek a "gyozd le mentalisan" dolgok sose jottek be, valahogy nem ereztem a tiszteletet. Mindig ugy alakitottam h ne en kezdemenyezzem a bunyot igy 'erika neni' lebas.zott mind2onket de en jobban jottem ki belole:DDD"meg kellett vedenem magam"stb ha pedig nem kezdemenyez akkor egy gyava pö.cs. Allj oda ele es mond meg neki h a s.zart is kivered belole ha nem kussol el. Lehet h itt vege is lesz;) Egybol nagyobb hal leszel, a kovetkezo segg.arc mar meggondolja h mondjon e valamit
2015. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen "meg tudnám verni, ha akarom" szöveget soha nem értettem. Nyilvánvaló, hogy aza fajta ember, aki a szóból nem ért, de te emg puhapöts vagy bármit lépni, csak tűrsz, mondván jujuj de meg tudnád verni, HA akarnád. Aztán persze soha semmi nem történik...
2015. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Verd meg nyugodtan, aztán számolj be róla, hogy sikerült. :)
2015. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért vagy felháborodva 6-os? Nem volt a kérdésre válasz. Talán vérszagot érezni jöttél ide?
2015. dec. 16. 17:22
 9/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Verekedtem, de csak általánosban. Leszidtak, itthon szidtak le. Kb. ennyi.
2015. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyiket azért, mert volt egy betegségem, ebéd közben (menza) pedig elkezdett "vicceskedni" Már csak nagyon halványan emlékszem (a gyógyszerek mellékhatása miatt nagyrészt), de emlékszem a dühre, és hogy mennyire ellenem volt mindenki, holott nekem volt igazam. Volt egy másik is, vele 5.-től 6.-ig állandóan sz_r volt a viszonyunk. Utána is az volt, de akkor ráakadt egy másik gyerekre (régi oszt. társam volt az is. ). Még a lépcsőről is lelöktem (habár azt nem suliban :P), utána már nem nagyon volt verekedős konfliktusunk XD A szemén lehetett látni, hogy észrevette, ha nagyon felbasznak, akkor átmegyek terminátorba. Mivel az iskola melletti egyik metrómegálló mellett lakott, ezért sokszor játszotta el velem, hogy nem hagy továbbmenni a járdán. Sajnos voltam annyira hülye, és tanácsot kértem anyámtól (telón), ezt meglátta, és utána a megálló fele továbbmenet húzott fel annyira, hogy búcsúzásul lebasztam az aluljáró lépcsőjén. TUdom, hülyeség, komoly bajok lehettek volna, de szerencsére nem történt semmi.
2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!