Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom az új sulimat....

Nem bírom az új sulimat. Adnátok pár túlélési tanácsot?

Figyelt kérdés
Előző sulimba mindenkivel jól megvoltam persze volt pár külön barátom is de idén új suliba mentem,és most van egy barátnőm akivel amúgy is régóta ismerjük egymást és még rajta kívűl egy lány. De többiek...:/ hiányoznak a régi osztálytársaim meg a régi sulim. A mostani iskolám épületét sőtt az egész hangulatát ki nem állhatom. Csak a tanárok jók,azért is jöttem át hogy rendesen felkészítsenek a felvételite. Szerencsére már csak másfél év,utána gimi. De néha tényleg majdnem elbőgöm magam,nem tudom fog-e ez a dolog változni. Nem érzem úgy hogy valaha képes lennék beilleszkedni és otthonosan érezni magam. 13/l
2016. jan. 5. 14:48
 1/3 anonim válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok, bár ez 1.5-2 éve rosszabb volt, mondjuk nincs bajom a suli épületével és nekem még 2.5 évem van

egyszerű.. próbálj meg nem foglalkozni velük, bár az tény hogy nem egyszerű

ha azzal a 2 lánnyal jó a kacsolatod, megértenek és hasonlóan gondolkodnak mint te, akkor elviselhető lesz az a 1.5 év, még mindig jobb, mintha egyedül lennél...

kitartást:)

2016. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Valahogy csak túlesek rajta.:)
2016. jan. 5. 22:42
 3/3 anonim válasza:

nincs mit:)

írj nyugodtan, ha tudok valamiben segíteni:)

2016. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!