Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha csak a nevem...

Mit tegyek ha csak a nevem miatt szekálnak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem kéne velük foglalkoznom, de nagyon zavar, hogy nap mint nap mindenféle idiótaságot kapok miatta és nem tudom hogyan tudnám figyelmen kívül hagyni, mert nagyon rosszul esik... (Mózesnek hívnak egyébként)


16/f


2016. jan. 11. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, majd kinövik! Ez az egyik leggyerekesebb dolog, valakit a neve miatt piszkálni, ráadásul szerintem semmi baj nincs vele. 15/L
2016. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy faszok lehetnek a szüleid
2016. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szar nevem van szekáltak is vele, de nekem legalább a vezetéknevem fura, azt meg nem választhattak a szüleim, de veled jól kibassztak
2016. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Poénkodj te is a neveddel. Nevess velük még ha nem is őszinte. Mert ha elveszed a játékuk ami történetesen az hogy fölhúzod magad akkor keresnek más játékot.
2016. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a név ne foglalkozz a balf#szokkal :) vagy te is kezdj nekik hasonló kedves dolgokat mondani. 20/L
2016. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!