Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten van olyan szórakozó...

Budapesten van olyan szórakozóhely vagy bár ami kifejezetten pénzes férfiaknak és feltűnően csinos hölgyeknek van fenntartva?

Figyelt kérdés
Több európai nagyvárosban is vannak ilyenek, de Budapesten nem tudok egyelőre ilyenről. Ha létezik valami ilyen vagy hasonló hely legyetek szívesek írjátok meg sos. Köszi.

2016. jan. 17. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
aha édesem mer dolgozni büdös! ingyenélősködi aaazt bezzeg... ahoz van eszed de tanulni dolgozni tisteségessen élni büdös. inkább a lábad teszed szét, hát ha anyád apád ezt tudná! állj ki a gubacsira az valóneked.
2016. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
heh mindenhol lehet ismerkedni lemégy a kocsmába nyugdíj osztás napon azt az öreg fülébe suttogod hogy kétezer a menet
2016. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
itt van Isti barátom, 3 ezre van eljösz egy fél orára? kőbánya.
2016. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
küldenél képet istvan vagyok
2016. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha küldessz képet és eljösz most köbányára fél orára, adok 3 ezret és el tudom intézni hogy holnaptol felvegyenek mellém köz munkára.
2016. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én meg Tamás vagyok. És ha a kérdésre nem tudsz érdemben válaszolni akkor inkább fogd vissza magad, mert rohadtul nem vagyok kíváncsi itt a vergődésedre.
2016. jan. 17. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
nem nő vagy?
2016. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem, egyéb kérdés?
2016. jan. 17. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

A valódi pénzes férfiak öltönyt hordanak és meghívókat kapnak ilyen alapítványi estekre (biztos láttál már ilyet filmekben), nem 17-15 közötti csajoknak kell villogniuk az iPhoneval, meg valami középkategóriás autóval, közben bohócnak öltözve. Aztán színházba járnak nem bárokba.


Szerintem menj el istivel.

2016. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tévedsz, a valódi pénzes férfiak az alkalomhoz illően öltöznek és képzeld nincs minden nap alapítványi est, sőt színházba is csak az jár aki szeret színházba járni. A tinilányokat meg meghagyom a magadfajta irigykedő névtelen senkiknek.


Esetleg valaki tudna válaszolni? Vagy tényleg csak a fejlett Nuygat-európai nagy városokban lehet ilyen helyeket találni.

2016. jan. 17. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!