Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek Radics...

Mi a véleményetek Radics Petiről illetve Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mindkettejüket bírom, bár az igaz, hogy annyira nem tolerálom a káromkodást, de Radicsnál mégis viccesnek találom a videók legtöbbjét. Nagyon jól elváltoztatja a hangját. :) Dancsó meg... Ő meg Dancsó, nem lehet nem szeretni. Általában káromkodás nélkül éri el a vicces hatást, ami szerintem szuper, plusz még jól is néz ki (véleményem szerint). Nemcsak vicces, hanem még szép is! :D Főleg, amikor szívecskét formál a kezével és aranyosan néz. Szerintetek? Ki mit gondol róluk?

2016. jan. 17. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Radicsot nem tudom ki, Dancsót sajnos tavaly megismertem, amikor akaratom ellenére tanúja voltam pár videójának (mások nézték velem egy helyiségben). Őt sem szeretem, bár igényes volt és néha humoros is. Nekem azonban nem műfajom, amit művel.
2016. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Radics Peti: vicces, imádom a Potter Albert/Hitler tanár úr/hasonló sorozatait! Lehet, hogy idióta humor, de akkor is.


Dancsó: régebben szerettem, de ahogy sokan megfogalmazták, "elkurvult", most már dedós színvonalon tolja, még a régi stílusú fulmkretikái se olyan viccesek már. Le is iratkoztam róla a francba, amikor elkezdte a Nethuszáros marhaságát tolni.

2016. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Radics szinkronparódiáit néztem régebben, aztán ráuntam. Már nem tudott vicces lenni, csak erőltetett.

Dancsó meg szar, külföldről koppint mindent. Nem is érdekel.

2016. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Radics Peti nagy arc. Jó a humora és a zenei ízlése is. Dancsót én 2013 nyarán ismertem meg, akkor megnéztem szinte minden videóját és nagyon tetszettek, de azóta egy fos lett. Tavaly mikor eladta magát a TV2-nek, le is iratkoztam róla. Azóta láttam néhány videóját, de csak még szarabb lett.
2016. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem mindkettőjüket. Radicsnál szintén én is a Potter Albert, Hitler tanár úr főként. De Dancsót is imádom, nekem most is vicces. :) Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Dancsó vállalna-e hasonló videókat, mint Radics Peti. Vajon milyen mértékig tudja elváltoztatni a hangját? :D
2016. jan. 18. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Radicsot nem ismerem, de Dancsót már régóta nézem. Korábban tetszett, láttam benne sok lehetőséget, de mostanra már nem tetszik amit csinál. Eladta magát, megszűntek a védjegyei és egyáltalán nem humorosak a videói. De mondanivaló sincs benne. Egyszerűen semmi. Biztos van benne munkája, de értékelhetetlen.
2016. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Dancsó az már tisztán hulladékot készít. Radics meg annyira beszűkült látókörű, hogy tőle is elment a kedvem.
2016. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem Radicsot, mondjuk nem láttam sok videót tőle, talán egyet, de az is elég volt belőle.


Dancsóról pedig már milliószor leírtam a véleményemet, most nem fogok rizsázni: régen jó volt, most már nem. Olyan, mint a Gálvölgyi show.

2018. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Radics Peti: talán egy videóját láttam, elég is volt belőle.


Dancsó: régen jó volt, most már értékelhetetlen.

2018. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én Radics Petit egyszerűen imádom díjazom a humorát akkor is ha néha elég furcsa! Az összes paródiáját imádom csodálatosan megy neki a hangelváltoztatás!


Dancsó Pétert is nagyon szeretem nagyon jó humora van de mostanság valahogy nincs meg a videójiban az ami régen megvolt de ettől függően őt is nagyon szeretem!

2018. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!