Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon mit írjak az...

Facebookon mit írjak az embereknek, ha nem érek rá pont velük beszélgetni, de nem akarom őket megbántani?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van, és a barátaimmal meg a családdal napi szinten chatelek facebookon, most nagyjából ebben merülnek ki az emberi kapcsolataim. De akárhányszor használom a messengert, rámírnak válogatott idióták és a nemnormális agymenéseikkel szórakoztatnak, és ez most flegmának és bunkónak tűnik (az is), de nekem most pont nincs se időm, se kedvem, se energiám több órás bájcsevejre olyanokkal, akiket nem is kedvelek túlzottan, ráadásul semmitmondó hülyeségekről, amikről amúgy se szoktam senkivel beszélgetni. Ilyenkor mit mondjak nekik?
2016. jan. 17. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a chat-et állítsd be úgy, hogy csak akikkel beszélni akarsz nekik legyél elérhető :) - nekem évek óta ki van kapcsolva a chat, így akkor válaszolok amikor kedvem van :)
2016. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) gépen nálam is így van, de gépen most nincs netem, messengeren pedig sajnos ez nem működik, mindenkinek megjeleníti, hogy 1p (egy perce voltam elérhető), akkor is, ha inaktívra állítom magam :(
2016. jan. 17. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, figyelj, ha hazaérek majd írok, de most csak felnéztem xy miatt.
2016. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor simán nem válaszolok. Ez chat. Nem szalad el. Aki megkérdezi, hogy mi a franc van, annak leírom, hogy vizsgaidőszak. Ha nem érti, miért fontosabb ez őfelsége XY-nál, akkor leírom azt is, hogy azért, mert egyszer kell jól produkálni rajta, és az lehetsz, aki lenni akartál. Aki ezután se akarja érteni, az vagy tényleg hülye, vagy beriasztott az énvédelem nála, nehogy be kelljen vallania önmagának, hogy ő arra is lusta vagy gyenge volt, hogy a legegyszerűbb vágyait beteljesítse.
2016. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!