Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hogyan lehet...

Szerintetek hogyan lehet legjobban pasit szerezni?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok ezt azért kérdezem mivel társadalom kutatás a hf és eről szeretnék írni ezen kívűl milyen egy fiú számára az ideális lány egy lány számára az ideális fiú.

Ja és egy barátnőm 180cm vékony jól énekel táncol asszem röpizik és nagyon vicces barna haja van és barna szeme snemrég szakított és am nagyon szép na mind1 egy 10-es skálán hanyas lenne vagy vegyünk például egy ugyan adottságokkal rendelkező lányt csak kék szem szőke haj kinek ki kellene. Mind a ketten szeretnek bulizni de jó tanulók is melyik kellene köszönöm mindenkinek a választ



2016. jan. 31. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ideális fiú szeret. :)

Elfogad olyannak amilyen vagyok, megértő, meghallgat, figyelembe veszi azt is hogy én mit szeretnék,és mindig tudja hogy vidítson fel.

Érezteti hogy szeret,elviseli a hülyeségeimet is. :D

2016. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ideális fiú tud helyesen írni. Ez a te esetedben nem jött össze.
2016. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha normális válaszokat vársz, akkor a kérdést is normálisan kell feltenni. Ha te nem vagy hajlandó még annyi energiát sem belerakni a dologba, hogy legalább a kérdést megértsem, akkor én meg nem fogok energiát fektetni egy normális, összeszedett válaszba. Ez van.
2016. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szopni szeret?
2016. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!