Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne ellenállni...

Hogyan lehetne ellenállni ennek a valentin napi őrületnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok azonosulni vele. Nem értem. Nincs rá szükségem ahhoz, hogy elmondhassam a páromnak, hogy szeretem.

Erőltetettnek gondolom, amit rá akarnak erőszakolni az emberekre.



2016. febr. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát úgy,hogy nem foglalkozol vele egy szimpla vasárnapi nap, Amerikába ünnep ez. De M.On élünk. Hallowen-től is ki vagyok -.-


Igazából nekem nincs párkapcsolatom,szóval lecarom az egészet.


Húgom és barátja is egy-egy csokival vagy lufival elintézik ezt.

2016. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki akar rád erőszakolni mit? Egyáltalán nem kötelező. Mi soha nem tartottuk, és keveseket ismerek, aki tartaná. És egyáltalán nem érzem magam rosszul miatta. Sőt, most egy olyan országban élünk, ahol ennek van hagyománya, de mi itt sem tartjuk. Ennyi.

Életemben nem jutott még eszembe, hogy ezen idegeskednem kéne.

2016. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én észre sem veszem valentin napot. Emiatt nem is tudom mikor van.
2016. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Erőltetettnek gondolom, amit rá akarnak erőszakolni az emberekre."


Nem muszáj vele foglalkozni, rákattani, stb. Attól jó az élet, hogy eltérünk a csordától.

2016. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Letolod a nadrágodat, bepucsítasz, és teszel rá nagy ívben. Ez is csak egy a rengeteg mondvacsinált, ócska kereskedelmi "ünnep" közül, semmi másról nem szól, csak arról, hogy költs, költs és költs. A többit is ugyanúgy megpróbálja rád erőszakolni a média és az összes bolt, ugyanúgy ne foglalkozz velük, egyszerűen nincs szükség rájuk.
2016. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!