Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyiregyházán vagy Debrecenben...

Nyiregyházán vagy Debrecenben van több cigány?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nyíregyházán
2016. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ahol büdibb van.
2016. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Hibás kérdés!

Mindkét városban ROMÁK vannak!

Annyian, amennyien.

2016. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam Nyiregyházán,a fele város barna,alig vártam ,hogy végezzek az intéznivalómmal és húzzak vissza haza Hajdúszoboszlóra. Debrecenben nap mint nap járok,van barna de sokkal de sokkal többen vezetnek a magyarok meg barátságosabb jobb hely is mint Nyiregyháza.

Csak gondoltam megkérdezem már ,hátha valaki hozzáértő is válaszol.

2016. febr. 18. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
3as: Ha a cigány is cigánynak hívja magát akkor én miért ne hívhatnám annak? Buta suttyó vagy az a helyzet
2016. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Imádom, mikor egy olyan valaki, aki közelről nem látott még cigányt, arról prédikál, hogy van kivétel (igen 100-ból 1 de jó arány nem?) meg stb. liberális maszlag, aztán még azért is rasszista vagyok, mert a nevén nevezem? költözz oda közéjük gyökér és Romázzad őket ahogy jólesik...
2016. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe eleg csekely a szamuk Nyiregyhazan nem tudom.
2016. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény hogy Nyíregyen baromi sokan vannak, de érdekes hogy időszakosan jönnek elő.


Például vagy 10 éve még középiskolásként egyszer kellett mennem orvoshoz napközben, és az utcán, kisebb utcákban mindenhol cigányok voltak. Ahol délutánonként fehér embert látsz, ott csak cigányok voltak. Normális ember iskolában van, vagy dolgozik, ezek meg akkor lepik el az utcát. És ez volt 10 éve...


De tavalyi Vidor fesztiválon is a belvárosban több cigányt láttam mint fehér embert a koncerteken. Vagy volt a Sunshine rádió születésnapi bulija, hát ott is több cigány volt.


De tele van velük a buszállomás, a vasútállomás, Nyíregyháza külső részei.


Vagy szintén pár éve voltak a nagy iskola összevonások, és az Általános sulinkban, ahol az én koromban 1-2 cigány volt, ott most az iskola jelentős része cigány. És mindenki erről beszél, hogy teljesen "elfertőződött" az intézmény. A délutános buszok is tele vannak velük, de rendesen ijesztő hogy ahol régen a tanáraink álltak csak a megállóban ott most egy busznyi kis cigánygyerek óbégat...


De például régen a cigánytelepen működött külön iskola nekik, amit a fene nagy jogvédőknek köszönhetően bezártak. És az "esélyegyenlőség" jegyében elárasztották cigányokkal a környező iskolákat, a magyar emberek örömére.


De igazából ahogy az elején írtam, szerintem a kérdező is azért látta feltűnően soknak őket, mert ahogy az elején is írtam, se iskolába nem járnak, se nem dolgoznak, és sokkal jobban ellepik az utcákat napközben.

2016. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Attól is függ merre jársz Nyíregyházán.

Van ahol sok, van ahol egy sincs.

Debrecenben is jártam már olyan helyen ahonnan csak menekülne miattuk az ember.

2016. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem lehet nevén nevezni a dolgokat, a Cigányt Cigánynak hívni, a kocsmát kocsmának, a diszkót diszkónak, a Négert Négernek, a Magyart Magyarnak a Zsidót Zsidónak, a Muszlimot Muszlimnak, a Kínait Kínainak? Miért kell szégyellni vagy finomkodni, ez a nevük nem? Vagy talán le kéne tagadni? Talán sértő számukra a saját nevük vagy származásunk? És mi kérjünk elnézést érte ? Nem értem
2018. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!