Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ottalvós bulik gyakori házigaz...

Ottalvós bulik gyakori házigazdáitól kérnék tanácsokat buliszervezéshez (? )

Figyelt kérdés

F18, a korosztály 16-19.

A mi bulijaink olyasmik, hogy nálam alapozunk, megyünk a városba, aztán nálam alszunk (biztos sokan ilyenek még). Mivel lehetne még feldobni a nálam létet? (A kérdéshez hozzá tartozik, hogy csak fiúk vagyunk egyenlőre)


Szoktam volt kajákat főzni, hamburger, hotdog, veszek üdítőket, buli előtt és után is feltakarítok, felmosom a padlót. De mit lehetne még, hogyan lehetne arra rákészülni, hogy egy lány ha valamelyikünknek összejön, feljöhessen hozzám és ne hangozhassék el olyasmi, hogy 'phű, de undorító ez a ház'. Mert ez talán még részeg, gátlástalan lánytól még megalázóbb.


Milyen tanácsokat tudtok tehát adni? Minden praktika érdekel :)



2016. febr. 24. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért mondaná bárki is,hogy undorító a ház.


Mielőtt elmentek a városba előtte dobd ki a szemetet,esetleg söpörj fel.


Buliban szerintem senki nem azt nézi,hogy most tiszta e a lakás avagy sem :D Házi buliba speciel én egyszer sem néztem meg,pedig nő vagyok,szeretem a tisztaságot.


De nem lakást venni,nézni megyek házi buliba.

2016. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint takarítás, vagy program??


program: grillezés az erkélyen, ez simán jó buli lánynak is.

Züllés fiúkkal: fű, vizipipa (de nem javaslom ezt)


Lakás: A budi legyen tiszta!!!! Meg általános takaírtás.

2016. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ennyire törnöd magad. Legyen pia alapozáshoz, aztán lehet menni. Bulizás után meg hazaestek úgyis kidől mindenki.


Amúgy részeg és gátlástalan lány úgyis telehány valamit, szóval felesleges agyalni.

2016. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!