Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan ember, akit...

Van itt olyan ember, akit mindenki utál?

Figyelt kérdés
Engem pl. mindenki utál, vagy csak simán nem bír. Azt már nem tudom, hogy pontosan miért...
2016. márc. 5. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én például
2016. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem is.

De nem tudom miért....

ÉN TÖKRE BÍROK MINDENKIT....

2016. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lány vagy? Valamiért csak nem szeretnek, miért?
2016. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem nem utálnak, csak valamiért szinte mindig hanyagolva vagyok. Pedig szeretek mindenkit és (szerintem) kedves vagyok.
2016. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem vagyok az a barátkozós fajta, meg alapból valamiért taszítom az embereket...
2016. márc. 5. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük
2016. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Engem ugyan nem utálnak,de magasról tesznek,hogy mi van velem.Nemrég volt a szülinapom,de a netes üzeneteken kívűl senki át sem jött ,hogy felköszöntsön.Egyedül ettem meg a tortát amit én sütöttem.Miért?Mert mindenki csak saját maga problémájával van elfoglalva,és nincs senkinek ideje a másikra.
2016. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó leírta a frankót
2016. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is utálnak. Vagy levegőnek néznek. Olyannal nem találkoztam évek óta, aki kedvelne. Pedig a légynek sem ártok. Csak nekem nincs nagy pofám, az emberek meg azt szeretik, akinek van. :/
2016. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem utálnak, hiszen nem is ismernek. A baj ott van, hogy leírtad, nem vagy az a barátkozós fajta, esetleg nem szólsz senkihez egy közösségben, viszahúzódó vagy? Emiatt néznek levegőnek...

Egyébként én is így érzek sokszor.

2016. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!