Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves hölgyek, hogyan indítso...

Kedves hölgyek, hogyan indítson veletek online beszélgetést egy ismeretlen férfi?

Figyelt kérdés
Sok fórumon olvasok olyanokat hölgyektől ahol azt kifogásolják, hogy egy vadidegen férfi úgy indít egy beszélgetést hogy "Szia, hogy vagy?" vagy társai. Másfelől pedig olyat is sokat olvasok ahol azt kifogásolja a tisztelt hölgyemény, hogy a frappáns dumákból meg ismerkedős szövegekből van elege. Kérdezem ezek után, hogy ha a férfiember mégis veszi a bátorságot hogy beszélgetést kezdeményezzen veletek, hogyan próbálkozzon?
2016. márc. 6. 15:11
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Az én személyes preferenciám (!!!), az, ha sehogy. :D
2016. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyan férfi vagyok, de nekem ami eddig bevált: Nézd meg miket ír magáról és Abba "köss bele". Vagyis légy vele személyes hogy lássa hogy konkrétan érdekel amit magáról írt.
2016. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a kérdésből, hogy mi van abban az esetben, ha ez kifejezetten ismerkedős oldalon, vagy chat oldalon történik.
2016. márc. 6. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb taktika, ha tényleg kicsit személyre szabott a dolog. Pl. ha látod, hogy túrázós képek vannak fent róla, akkor azzal kapcsolatban kérdezni. Az sem utolsó, ha több kérdést teszel fel, amire lehet hosszabban válaszolni, így talán elindul valami beszélgetés. Az ilyen "hogy vagy?" típusú kérdésekre nem hiszem, hogy olyan válasz érkezik, amit aztán tovább lehet folytatni.

És ami számomra még nagyon fontos: írj helyes, normálisan fogalmazz! Lehet paraszt vagyok, de olyan embernek válaszolni sem nagyon válaszolok, aki néhány mondatot képtelen helyesen, felnőtt ember módjára megfogalmazva leírni.

2016. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!