Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek hány éves korukban...

Az emberek hány éves korukban komolyodnak meg?

Figyelt kérdés
14 évesen azt hittem, hogy 18 évesen valamennyivel komolyabbak lesznek az osztálytársaim, de az a helyzet, hogy csak egyre hülyébbek lesznek. 18 évesen már nincs tippem.

2016. márc. 16. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nincs korhoz kötve, van aki 14 évesen, van aki 18 évesen, van aki 24 évesen stb. van aki sosem, általában ez valami negatív külső hatásra történik ,ami rákényszeríti az embert, hogy megkomolyodjon, persze ez nem feltétlen egyik napról a másikra történik, van hogy egy nehezebb időszak változtatja meg az embert.


Én 24 vagyok, és még egyáltalán nem komolyodtam meg, eddig minden a legnagyobb rendben van az életemben ,lazán veszem a dolgokat, szerencsés, boldog és kiegyensúlyozott vagyok, soha nem kerültem olyan helyzetbe, ami megkövetelte volna, hogy muszáj legyen komolynak lennem, remélem ez így is marad örökre. Én úgy látom, hogy megkomolyodott emberek sokkal negatívabban látják a világot.

2016. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember soha nem komolyodik meg. :/ Én így 30-40 évesekkel körülvéve naponta a munkahelyemen pont úgy érzem magam, mint anno a középiskolában a 15-19 évesek között.
2016. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki már 18 évesen komoly gondolkodású, valaki még öregen sem az.
2016. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a komolysággal jönnek jó dolgok is, mint felelősségtudat, tapintat, ilyesmi. Akiből ez hiányzik felnőttként is, azt én nem gondolom jó dolognak. De ha csak játékos, vidám, mindennek a jó oldalát látja, de emellett megbízható, felelősségteljes és mások érzéseire is tekintettel van valaki, az nagyon jó. Nem tudjuk, hogy a kérdező ismerősei melyik kategóriába esnek.
2016. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 schamuelson ***** válasza:
71%
Ha magamról kell nyilatkoznom, akkor azt mondanám, igazán úgy 48 évesen komolyodtam meg. Állítólag sohasem késő...
2016. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!