Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha a facebookon...

Mit csináljak, ha a facebookon nem jelennek meg a képek? (minden létező kép helyén egy ilyen fehér üresség van)?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő. Amúgy minden más teljesen jól működik, lehet levelezni stb., de ott a szélén kicsibe sem jelennek meg a képek. Még a saját albumaimat se lehet betölteni, mindenhol ez a fehér semmi van, aztán pár perc múlva minden kép bal felső sarkában megjelenik egy ilyen mini kis ábra(zöld dombbal, kék éggel meg felhővel). Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy lehet ezt megoldani? Googleben rákerestem, de semmi megoldást nem találtam)

2016. márc. 22. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
nagyravágyó vagy
2016. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen sokan panaszkodnak, hogy döglődik a face. Tuti valami gond van vele, nyugi. Kibírod egy kis ideig facebook nélkül. nekem pl be se jön, csak tölt. Egyedül a telefonos neten működik.
2016. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valami központi hiba lehet, mert a házban a többi gépen is ugyanez a baj , a tesóm most mondta, h neki se jön be. Mi lehet a baj?
2016. márc. 22. 21:42
 4/10 fersk ***** válasza:
Az eddigi észlelések szerint a T-Home...
2016. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Nekem a telóm csinálja ezt néha, döglődik szegény, mán nyugdíjas. :D
2016. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
T-home osok vagyunk (bár már egy ideje váltani akarunk).
2016. márc. 22. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is T-s vagyok. Nekem sem jó a face.
2016. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1ea vagyok,bocs,nem a te kérdésedre válaszoltam,de valamiért ide küldte,erre a kérdésre :-) érdekes
2016. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Töltsd be újból, és zárj be más oldalakat, hogy a net ne legyen túlterhelt. Akkor biztos megjelennek.
2016. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott...kÖszi a válaszokat!
2016. márc. 23. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!