Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok olyan honlapot, utazási...

Tudtok olyan honlapot, utazási irodát, amely Miskolcról induló belföldi buszos kirándulásokat szervez?

Figyelt kérdés

Amiket néztem az mind Bp-ről indul, ahova elég rossz lenne még felvonatozni.

Esetleg tudtok ajánlani Észak-Magyarországon, vagy esetleg Budapesten, olyan látnivalókat, ahová egy egész napos, vagy akár egy hétvégés programokat lehetne szervezni?



2016. márc. 25. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Lol a rom, az várrom, kastélyrom, romkocsma akar lenni a kulcsszavak között nem read-only memory. :D
2016. márc. 25. 08:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Még az, hogy tudom, hogy irodákban szerveznek nekem utat, ha odamegyek és mondom, hogy mit akarok, butt! én olyat keresek, ahol már ilyen komplett utakból lehet választani. Pl, szórólapokon szokott lenni, hogy adventi hétvége bécsben, meg ilyenek, meg van adva, hogy honnan indul, hol legyél és megyünk. :D Ha értitek :D
2016. márc. 25. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én beírtam google-ba, hogy buszos utazások miskolcról, és egész jók jöttek fel :)
2016. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!