Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szoktak csinálni az...

Mit szoktak csinálni az emberek húsvétkor?

Figyelt kérdés
Vasárnap, és hétfőn? Van valami sablon szokás hogy rokonokhoz kihez mikor mennek, ott mit csinálnak? Nálatok hogy van ez?

2016. márc. 27. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én chatelek,holnap meg vedelek:D
2016. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én bezárkózom a szobámba és tételeket dolgozok ki,tanulok. Este lazításként horror filmet nézek.
2016. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig jól hangzik... :)
2016. márc. 27. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma alszok, mert tegnap éjszakás voltam. Holnap meg megyek locsolkodni, aztán kedd délelőtt mehetek dolgozni.. rohadt jó mondhatom.
2016. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol szokás még locsolkodni és hogyan? Mármint faluban szokás ez vagy még városi emberek is szoktak ilyesmit csinálni? Mivel locsolkodtok? Tipikus bűzös vacakkal mint régen? És ha valaki azt mondja őt ne locsold meg (mert nem akar büdös lenni) akkor mi a helyzet?
2016. márc. 27. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Én, ma szedtem össze a holnapi locsolóanyagot:)

Kiporszívóztam a kerti tavat. Pont jó locsolkodni. Fekete és igazi záptojás illata van. :)) Akit ezzel meglocsolok, egy hétig tuti nem tudja lemosni:)

2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nem nagyon tartjuk a húsvétot. A hétvégén a robotom vezérlésének egy részét akarom letudni
2016. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő húsvéti napon délelőttös vagyok. Na, elég jó? :D
2016. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban rokonokhoz mentem s egy idő után mindenkit megfenyegettem, aki meg akart locsolni, úgyhogy senki sem locsolt meg. Igazából nem értettem, miért nem én locsolok, de a gyerekkori nemi identitászavaraimat hagyjuk.


Az emberek tojást festenek, sokan tojást és sonkát esznek, no meg sütit és mindenféle jót.


Mi még nem tudom, csinálunk-e bármi effélét, bár tojásfestés azért kéne, sok éve nem tartunk szinte semmi ünnepet, pedig azért a rituálék jók tudnak lenni.

A tojásevés meglesz, de az nálam mindennapos, a fehérjebevitelem azon alapul.

Egyébként kertészkedünk, gépezünk s megesszük a rokonlátogatásban kapott s még meglevő csokikat.

2016. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudok egy chatet unaloműzésre;)
2016. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!