Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találjak meg valakit,...

Hogyan találjak meg valakit, ha csak a keresztnevét és az iskolája nevét tudom?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtalálni valakit, de elég kevés az infóm róla. Tudom hanyadikos , hova jár és a keresztnevét.

2016. ápr. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook? :)
2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, mit szeretnél?
2016. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem a facebook a teljes nevet igényli.
2016. ápr. 4. 22:24
 4/6 anonim válasza:
Mást biztos nem tudsz róla? Hol láttad vagy hol találkoztál vele? Esetleg leírhatnád az infókat amik megvannak
2016. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért volt jobb az iwiw. Ott így is megtaláltad a tagot, hogy csak ennyi infő volt róla. Iskola honlapján való évkönyv(ha van), ott az összes adott keresztnevű embert végig nézed facebookon. :) Facebookon keresel vele egykorú embert, aki abban az iskolában tanul, és végig nézed az ismerőseit, középiskola szűrő gombra kattintva kihoz még pár lehetőséget, azoknak is végig kajtatod az ismerőseit, és talán meglesz. :) Remélem tudtam segíteni. :D
2016. ápr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül próba szerencse módon beírtam a facebook keresőjébe a keresztnevét és az iskolát és kiadta.
2016. ápr. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!