Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lássuk csak, mennyien is...

Lássuk csak, mennyien is vagyunk, mi mamahotelesek!?

Figyelt kérdés

Tehát én is otthon vagyok már régóta, nem járok iskolába-munkába, anyámék tartanak el, főznek-mosnak rám, különben éhen halnék. Huhh, nem is gondoljátok milyen nehéz az igazságot leírni :D

Namármost az a bibi, hogy nekem ez teljesen megfelel, nincsenek ambícióim, életcélom, küzdeni akarásom stb, így csak egész nap gépezek, játszok, lustálkodok - ezt már annyira megszoktam hogy már semmilyen munkát nem csinálok otthon, még a szemetet se viszem le. A társasági életemről meg nem is akarok beszélni, de annyit elmondhatok, hogy este járok boltba nehogy meglássanak, aztán minél gyorsabban hazahúzok, hogy még véletlenül se találkozhassak senkivel...

Ti hogy vagytok a mamahotellel? Milyen szinten vagytok?



2016. ápr. 5. 09:18
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
38%
Én is pont ugyan ilyen vagyok és ez nekem is tökéletesen megfelel. :D
2016. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
71%

hasonló... annyi különbséggel, hogy én azért dolgoznék(csak nem kellek sehova), meg azzal a 1-2 barátommal aki van szívesen eljárnék ide-oda, nyugisabb helyekre.

Amúgy ti nem aggodtok mi lesz akkor ha nem lesz aki eltartson titeket?

2016. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Kitalálom: mindannyian pasik vagytok lol :D
2016. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
79%

Majd úgy néz ki, hogy nekem lesz majd egy munkám, ami hozzám illik :D, szóval szerencsére majd el tudom magam tartani.


#1

2016. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
34%
És ez miért zavarja a hölgyet, ha nekünk így jó. :)
2016. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
62%
Kort nemet is légyszi. Én 25/l
2016. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
62%

Én 23 éves férfi vagyok.


1-es vagyok.

2016. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
64%

Azért zavarja, mert mint minden ember ő is fejlődni akar. Számára olyan mintha a gyerek szinten lennél megragadva. Nem kisgyereket keres hanem társat.

Üdv: Egy nőnemű

2016. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
79%
Én amúgy is egy magányos farkas vagyok és én élvezem a magányt. :)
2016. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
36%
nőnemű, akkor keressen ott, ahol olyat tud találni, és ne azoknak szóljon be, akik teljesen másmilyen életmódra vannak berendezkedve, és nem egy ilyen frusztrált libát keresnek.
2016. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!