Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha véletlenül...

Mit tegyek, ha véletlenül beszóltam valakinek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én általában kedves meg stb. szoktam lenni. Ma oda jött hozzám egy olyan fiú, aki mindig mindenkinek be szokott szólogatni, meg cikizi őket és mondott nekem valami tök hülyeséget (csak, hogy tisztázzuk:nem cikizett) és erre én mondtam valamit, amiről utána jöttem rá (miután kimondtam), hogy "úr isten, milyen bunkó voltam!". Utána meg kérdezte, hogy "Mit szó'sz be?". Szóval egész délután ezen járt a fejem, hogy "mi van, ha megbántottam?". Valaki tud valami tanácsot adni?

2016. ápr. 25. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eleve beszólogatós, akkor legalább kapott egy kis ízelítőt; mondhatni, te lettél a karma jobb keze. :)

Végül is nem voltál bunkó, mert te sem tudtad, mit beszélsz. De ha ez frusztrál téged, akkor odamész, és utólag beismered, hogy időközben neked is leesett a tantusz, aztán bocsánatot kérsz. Elsősorban magad miatt, nem őmiatta.

2016. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Nagyot könnyítettél a szívemen.
2016. júl. 8. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!