Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A, , normális'' fiúk hogyhogy...

A, , normális'' fiúk hogyhogy nem akarnak ismerkedni az emberrel?

Figyelt kérdés
2 féle emberek írogatnak csak: a 30(!) év körüli furcsa férfiak és esetleg pár roma gyerek (én nem vagyok roma). Ezek a tipikus normális fiúk miért nem akarnak ismerkedni az emberrel? Nem vágyom rá, csak ezt a dolgot nem értem.

2016. máj. 2. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ad 1, írogass te rájuk.

Ad 2, normális ember nem a neten ismerkedik.

2016. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mitől furcsák a 30 körüliek? :O
2016. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vágysz rájuk... pont ezért.
2016. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a normális fiúk normálisan ismerkednek, tehát nem úgy hogy ráírogatnak mindenkire.
2016. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az, hogy nem írogatnak rá mindenkire, hanem azoknak vagy van is valakijük vagy pedig jól érzik magukat egyedül. Mint például én. Én most biztos nem adnám fel a "szabadságom". Először mindegyik milyen rendes milyen jó velük együtt lenni aztán a 3-4. hónapban előjönnek azok, hogy ezt se csináld azt se csináld. Ne igyál meg egy sört se, boltba se menjél nélkülem, valahova elmennél egyedül biztos egy másik nőhöz mész :DD Ez így elég viccesen, túlzásnak és irreálisnak hangzik így de így van.
2016. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint az én alatt nem a normálisra gondoltam, hanem arra, hogy én miért nem vagyok együtt senkivel :D
2016. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "normális fiúknak" is elmegy a kedve, ha folyton csak visszautasítják őket -mert pl.: nincs szénné gyúrva, vagy mert balra fésüli a haját, de a csaj a jobboldalit preferálja-. Tudom, kicsit lesarkítom,de belefut az ember ilyenekbe.
2016. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bandi6891 ***** válasza:
100%
mert tanulnak a felnőtt férfiaktól és megkímélik magukat a késöbbi szenvedésektől amit a kapcsolat hoz magával.
2016. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A normális fiúk nagy részének van barátnője, az általad felhozott kategóriák nagy része meg nem büszkélkedhet ilyennel. Ilyen egyszerű. :D
2016. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!