Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van ennek valami jelentosege?

Van ennek valami jelentosege?

Figyelt kérdés

Kicsit a kerdesem lehet , hogy furcsa lesz , de nem tudtam mit kezdeni evvel a kijelentessel.

Van egy lany akivel kicsit ritkan szoktunk talalkozni , de en szemelyesen nagyon kedvelem a tarsasagat (es szerintem o is , mert ez veheto ki a beszedjebol ).Azt mondta nekem hogy akar mondani egy tortenetet, kerdem mit ? Es akkor mondja nekem , hogy leszolitott egy lengyel fiut , aki milyen jol nezz ki (tulajdonsagait felsorolta....) egy kirandulas alkalmaval , es mind hangsulyozta , hogy leszolitotta , es hogy milyen jokat dumaltak . Evvel akart valamit mondani nekem ? (mert oszinten , hogy o kit szolit le az nem igen erdekel engem) , vagy csak az egesz olyan egyszeru hogy leszolitott egy fiut es annyi ?


2016. máj. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Baratzonaba kerultel pubi, ha komolyak a szandekaid akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot, hogy elkeruld a csalodast
2016. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy azt hiszi tettszik neked és próbálja tudatni ezt veled

Vagy nincs akivel beszéljen vagy ha visszahúzódó akkor neki ez nagy dolog

2016. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az utolso valasz iro kicsit megkozelitette , mivel kicsit visszahuzodo a lany ! Mondjuk en azt nem hiszem , hogy igy akarna tudtomra adni a dolgot , mert oszinten szerintem soha nem akarna jarni (de kitudja).
2016. máj. 2. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs elirtam azt akarja tudeodra adni hogy ő csak batát akar
2016. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huupsz .. :(
2016. máj. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!