Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az első benyomásod a srácról?

Mi az első benyomásod a srácról?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan külső-belső tulajdonságokra vonatkozó, óhatatlan (és talán teljesen alaptalan) első benyomásokra, asszociációkra lennék kíváncsi, mint pl:


"Ez a srác... férfias - bu_zis - magabiztos - beképzelt - ápolatlan - igényes - trendi - saját stílusa van - értelmiségi - fizikai munkás - szimpatikus - unszimpatikus - barátságos - barátságtalan - megbízható - megbízhatatlan - nagyképű - szerény - extrovertált - introvertált - bulizós - könyvmoly - szeret csajozni - monogám - megnyerő - rossz arcú - jó modorú - bunkó stb, stb"


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK, KORRAL NEMMEL! Köszönöm! :)


2016. máj. 10. 05:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján nem lehet a belső tulajdonságaira következtetni. Szimpatikus fickó, nem tűnik buz-isnak. De ez utóbbira is inkább a megnyilvánulásai alapján lehetne véleményt mondani.
2016. máj. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Borzalmas az a bajusz vagy nem tudom micsoda
2016. máj. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem Sztálin? Ő nézett ki így fiatal korában
2016. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem először egy családcentrikus ember jut róla eszembe.
2016. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tiszta elme, tuti tömeggyilkos.
2016. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Firedoom ***** válasza:
Bajusz
2016. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

okos, nagyképű,társasági ember,szimpatikus,magabiztos

15/F

2016. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ö a firenzei mèszáros?
2016. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eléggé muris első ránézésre. Én visszahúzódóbbnak nézném, inkább olyan együgyű. Random elneveti magát az utcán, kedves is tud lenni. Általában a gondolataiba veszik el, így nem igazán érdekli a külvilág, de emelett azért vannak barátai, amolyan legjobbak, azokat mindig megnevetetti, főleg a fura bajuszával. Legtöbbször idiótaságokat csinál, és kissé gyerekes.

Én ezt gondolom.

2016. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a bajusz féleség szerintem sem túl előnyös. Engem Batman denevéres logójára emlékeztetett először. Amúgy nem tudom mit gondoljak, szerintem visszahúzódóbb, de jószívű ember.
2016. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!