Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell magammal vinni egy...

Mit kell magammal vinni egy ottalvós, medencés osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Miket kell magammal vinnem?

Bármilyen ötletet (fesűtől a fogkeféig) elolvasok,hülyeséget szívesen mellőzném, de az extrémebb dolgokat is meggondolom.

Fürdeni szeretnék, viszont jóméretű fürdőruhát jelenleg nincs. Hol vegyek es milyet?

Estére (pizsama alá) vegyek fel melltartót? Miért/miert ne? Milyet?

Stb....



2016. máj. 28. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Vigyél törülközőt, papucsot (hogy el ne csússz véletlenül), hajgumit (esetleg csatokat), fésűt, füldugót (estére, ha hangoskodnak és te aludni szeretnél), ha kirándultok ragtapaszt és kullancsriasztót, zsepiket, ha szedsz valami gyógyszert, azt, fogkefét, fogkrémet, dezodort, fürdőruhát (a legtöbb boltban már sok fürdőruha kapható, mert jön a meleg, nézz körül, mi áll jól), esetleg kendőt, amit magad köré tekerhetsz ha napra mentek, kalapot, naptejet, valami jegyzetfüzetet és ceruzát ha unatkoznál vagy egy könyvet, telefont, pénztárcát, palackokat, szendvicseket, és ajánlom a nedves törlőkendőt, engem egyszer nagyon megmentett. És persze a megfelelő számú ruhát. Most ennyi jutott eszembe, ha még jön ötletem, leírom.

2016. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!😘😍
2016. máj. 28. 14:44
 3/5 A kérdező kommentje:
15/l
2016. máj. 28. 14:51
 4/5 anonim válasza:

Szerintem rakj be egy hosszu nacit meg egy melegebb pulcsit ha esetleg rossz idő lenne. Ha a fiukkal alszotok eggyutt (amit kètlek) akkor vegyèl melltartót. De ha külon akkor szerintem elèg egy topp is de ha annyira szüksègèt èrzed akkor vedd fel.

Èn azt ajánlanám hogy mindenből plusz 1-et vigyèl (ruhára gondolok)

Papucs,pizsama,kalap,napszemcsi,dezodor,fogkefe,fogkrèm,törölköző ,paplan,hajgumi,tusfürdő,mini shampon,úszó szemcsi,telo,telotöltő,

Ruhák:lábúj közes papucs,ha lesz valami túra is akkor zárt cipő,(úgy veszem hogy egy napra mèsz) 2 zokni,2bugyi,egy melltartó (feltudod venni többször is) egy short ès egy hosszú gatya,2 polo,

1 nyaklánc,1 pár fülbevaló ès karkötő ès egy kèzkrèm meg egy ajak ápoló.

Remèlem segítettem :) 😊😊

(Bocsesz a hibákért)

2016. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 igen koszonom nagyon sokat segítettél😊
2016. máj. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!