Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen? 15/f

Miért vagyok ilyen? 15/f

Figyelt kérdés
Egy 15 éves srác vagyok és 7.-s. Szeptember óta másik iskolában voltam, és nem volt egy élvezetes dolog. Kevés boldog pillanatom van onnan. 6 évnyi kiközösítés,megaláztatás után elköltöztünk,mert anyám és élettársa ott dolgoznak,ahova költöztünk. Ja és a szüleim 7 éves voltam,mikor elváltak és 8 évesen különlakunk. Szeptember óta új iskolában vagyok. Nagyon visszahúzódó,üldözési mániás,félénk és különc voltam. 27-n voltunk akkor még. Kezdtek velem ismerkedni. Nagyon örültem ennek,hogy vannak olyanok,hogy szóba állnak velem. 1 hónap alatt megismerkedtem mind2 7.-el. Közben kirugták egy osztály társam,mert (nem ő tehet róla) szemtelen volt a tanárral. Voltak eleinte hisztirohamom,mert még féltem. 2. félev óta minden rendben van,kivéve tanulás ügyileg,de az más téma. Van egy lány a másik 7.-ből,aki nagyon tetszik. Szerintem ő erről nem tud. Tegnapelőtt összevesztem vele. Azóta szétestem és több emberrel összevesztem és semmihez nincs kedvem. Meg inkább azt mutatóm,hogy boldog vagy,de nem vagyok az. Mi tegyek?

2016. jún. 1. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kibékülni a lánnyal és azokkal, akikkel összevesztél. Nyugodjál meg, és csinálj valami hobbit, vagy olyan dolgot, ami feldob, rajz, hallgas zenét, vagy sportolj (az Elvileg kiüríti az agyadat/jobban tudsz gondolkodni/elűzi a gondolataidat vagy valami ilyesmi). Más: Hogyan lehetsz 15 éves és 7.-es? :)
2016. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Úgy,hogy évvesztes vagyok és oviban visszafogtak. :D
2016. jún. 1. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Mi történt a kérdés óta veled? Hogyan emlékszel vissza erre az egészre már felnőttebb fejjel?
2021. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!