Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire ciki az...

Szerintetek mennyire ciki az Sztk-s (hipster) szemüveg?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint jól áll nekem,meg nem tartanak csúnyának,de én eléggé kényelmetlenül érzem magam benne. :(

2016. jún. 2. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon. Főleg mikor valaki azt hiszi hogy milyen trendi meg menő benne, közbe meg úgy néz ki mint valami gyógyegér.
2016. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha neked jól áll, akkor nem ciki. Viszont ha kényelmetlen, akkor válassz mást, lényeg, hogy te jól érezd magad benne.

Barátomnak is hasonló van, ő csak gépezéshez hordja és baromi jól néz ki benne, és ő neki is tetszik. Azért nem kell cikinek kikiáltani valamit, mert divat.

2016. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nyáron vettem olyat magamnak. nem volt olcsó , ráadásul a lencse is sokba volt. egy darabig nem tudok újat venni. igazából kicsit megbántam. attól félek,hogy oké most divat meg sok mindenkinek van..de pár év múlva úgyis el fog tűnni a sülyesztőben..akkor meg ciki lesz visszanézni a régi képeket..

ha neked tetszik és a környezeted is azt mondja,akkor ne aggódj. amúgy nekem is tetszenek,csak nekem is megvan ez a fura érzés,hogy mi van, ha igazából nevetséges vagyok??

[link]

az enyém ugyanilyen

2016. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Hát én sem vennék fel olyat. Hiába tetszene.

Mert tényleg ciki, mivel már a hipszter "dologgal" teszik egyenlővé.

2016. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb 5 éve,hogy betörtek ezek. akkor még tényleg tipikus hipszter kellék volt.

de ma már annyi embernek van ilyen,hogy teljesen átlag szemüvegkeret szerintem.. már nem csak egy bizonyos réteg viselni..hanem aki most vesz szemüveget,nagy részük már ilyet vesz. és ezt nem légből kapom, egy rokonom optikában dolgozik , ő mesélte. de lehet is látni az optikákban,hogy a geek szemüvegekből van a legnagyobb választék már.szerintem nem gáz, tényleg teljesen átlagos. pár éve még felkapta az ember a fejét,ha ilyet látott. ma meg semmi.

2016. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki :), pár éve még az ilyen ocsmány vastagkeretes szemüvegek voltak a "trendik" ( ez a fajta: [link] ), na azok tényleg borzalmasak voltak, akkor alig találtam rendes szemüveget. Most azért az "sztks" szemcsik között vannak nagyon szép darabok, nekem pl ilyesmi van, csak zöldben, és nincsenek "tappancsai" ( [link] ). A most divatos szemüvegek amúgy azért is jobbak, mert nagyobb a látóterük, vagy hogy fogalmazzak :D, meg nem olyan giccsesek :).
2016. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!