Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok korombeli...

Miért nem tudok korombeli srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan a ''a nagy szerelmet'' várom ilyen fiatalon,csak egyre inkább kezdem észrevenni,hogy nem állok a fiúkkal sehogy. Sosem volt még komoly barátom (hát..végülis van még időm) biztos közre játszik az is,hogy nem vagyok egy topmodell,nem sminkelem magam, és női idomaim (értsd: fenék,mell) cseppet sem keltik fel a fiúk érdeklődéset. Ennek ellenére hiszek abban,hogy a külső nem minden,és az a felfogásom,hogy inkább akarjanak megismerni a személyiségem miatt.

Nem feltétlen ''szerelmi'' kapcsoltot szeretnék építeni. Mostanság vettem észre,hogy nincsennek korombeli srácok,kikkel spontán eltudnék menni ide-oda. És ezen szeretnék változtatni,több fiúval akarok megismerkedni,mivel én úgy gondolom,hogy ők sokkal aktívabbak, több programot lehet velük csinálni,és sokkal bevállalósabbak.

Kérlek adjatok tippeket,hogy közeledjek a fiúkhoz?


Helyesírásért elnézést kérek!



2016. jún. 4. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
ÓÓ a legfontosabb kimaradt 15/L
2016. jún. 4. 18:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a te korodban én is ilyen voltam. Nem volt baj a külsőmmel, mégse voltak fiúk körülöttem. Sovány vigasz, de az évek során rengeteget fogsz még változni, bőven van még 3-4 éved, hogy elkezdj komolyabban fiúkkal ismerkedni. Írtad, hogy nem sminkelsz, ilyesmi. Légy ápolt és csinos, ez bőven elég, de hidd el, a srácoknak ez is fontos a személyiségeden túl! Ha van lehetőséged, menj el a barátaiddal ide-oda, csináljatok közös programot. Ha most leszel középiskolás, ott úgyis megnyílik előtted a világ. Remélem tudtam segíteni. Az írásod alapján pedig nagyon értelmes lánynak tűnsz :) sok sikert

20/L

2016. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mint fiú sem ismerkedek nagyon fiúkkal, mert olyan hülyék, de a lányok is. Csak kevés kivétel van. Lehet más vagy mint a többi, és csak kevesen vannak, akik elég jók hozzád. Persze csak lehet. Én mint fiú utálok minden sminket bármilyen lányon, de másnak meg tetszik. Embere válogatja. Keress olyanokat, akikben sok a közös. Én alig találok én is, csak messze. 17F
2016. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van kedved beszèlhetünk :) magas 16/f
2016. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!