Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell mindegyik NEM...

Miért kell mindegyik NEM magyar embert elitélni?

Figyelt kérdés

Félig magyar vagyok, félig cigány.

Bőrszínemen látszik!

Nem értem a sok rasszizmust...

Egyáltalán nem szégyenlem, hogy félig ilyen vagyok, félig meg olyan.

Ha már az embernek más a bőrszíne, elitélik!

Teljesen normális családban születtem.

Akármelyik ismerősöm megkérdezné valaki, hogy el e itélnek, a válaszuk az lenne hogy NEM.

Bele gondolt már valaki abba, hogy egy cigány vagy egy magyar tehet arról, hogy milyen származásu?

Tehetek én arról, hogy ilyennek születtem?

Arról, hogy a bőrszínem miatt elitélnek?

Sosem csináltam semmi rosszat az életben.

21 éves vagyok és lány.

Külön élek a szüleimtől, van munkám, vannak barátaim, igen...nem csak romák.

Akárhova felnézek az interneten, akár kint a városban, lenézik az embert.Persze ha megismernek már is megváltozik az elitélésük...

Nem értem.

Komolyan.

Meg ölnétek vagy a halálomat kívánnátok azért mert más a bőrszínem? Attól függetlenül, hogy semmit sem tettem ellenetek? Senkinek sem volt egy rossz szavam sem.

Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van!



2016. jún. 28. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Van aki homofób, van aki rasszista, van aki a fogyatékosokat utálja..

Hiába vagy akármilyen megtalálják a gyengepontodat.

2016. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem érzem ezt gyenge pontnak.

Én nem itélek el senkit sem, előbb megismerem.

2016. jún. 28. 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
:\ ertem a problemad. itt minden a neveltetesen mullik. Ha valaki ugy neveltek h a szuleitol is ezeket hallodta akkor valoszinuleg felnott korara is ilyen lesz. Meg tudlak erteni en felig zsido vagyok. Amugy semmi bajom a romakkal. Barataim is vannak akik romak. Engem nem ugy neveltek a h a szarmazas miatt valakit el kell itelni. Sajnos sok a rossz indulatu ember.
2016. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos sok van...de mindig örülök az ilyen embereknek, akik nem itélkeznek. :)

Köszönöm szépen a válaszod!

2016. jún. 28. 00:50
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Semmi bajom a más bőrszínű emberekkel. Csak a cigányokat gyűlölöm tiszta szívemből...

Sajnálom, de csak rossz tapasztalatom van veletek... Rengetegszer raboltak ki régen és manapság is rendszeresen kötnek belém, szólítanak le az utcán...

Volt munkatársam csaj, pont olyan mint te, hangoztatta, hogy ő milyen normális és milyen normális családban nőtt fel és nem minden cigány rossz... Amit nem tudott rólam, hogy az én ügyemben ítélték 3 évre az öccsét fegyveres rablásért...

Hát igen mindig az kiabál, akinek a háza ég...

2016. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

És az élet tanított arra, hogy előbb ítélkezzek felettetek csak utána ismerjelek esetleg meg...

Sajnálom, de ha szembe jössz velem az utcán a kezem a zsebemben lesz a gázpisztojom ravaszán... Mert ezt érdemlitek mivel lehet, hogy te pont nem, de a másik 99%- meg pont de...

2016. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

Miért kell minden tüzet forrónak titulálni?

Azért mert ha elég sokszor megégetett a tűz, akkor nem fogsz továbbra is belenyúlni..

2016. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Mert a legtöbb fehér ember idióta, csak gondolom a magyarokra rárak egy lapáttal a százéves trianoni keserűség :D A fehérek mindig is magukat gondolták az atyaúristennek. Meghódították ázsiát a fűszerek miatt, aztán nem is használják őket. Nagy Britannia gyarmatosította a világnak a felét, a harmadik világ tette azé a nagyhatalommá, ami (mit a mai napig nem ismernek el), most hirtelen mégis probléma nekik, hogy hozzájuk kéretlenül állítanak be külföldiek DOLGOZNI. Gúnyolja az idegen kultúrát, de megőrül, ha nem válogathat belőle kedvére való elemeket szórakozás vagy kiegészítő gyanánt (gondolok itt arra, mikor a fehérek bohóckodnak kendővel a fejükön, bindivel, vagy épp raszta hajjal).

Európa mindig is a rasszizmus meg a fasizmus gyökere volt, és manapság a jobboldali pártok népszerűségével ez csak fokozódik.

Vigyázz magadra, és ne állj szóba neonáci magyarokkal :)

2016. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

Tegnap ültem a kocsiban, vártam a barátnőmet, egy laza tangapapucsos kis gyúrós cigó ficegett el előttem a járdán, minden egyes járókelőhöz volt valami "kedves" megjegyzése... Jött egy csaj, megfogta a seggét, jött 2 srác, pénzt vagy cigit akart tőlük... Jött egy 50-es fickó, tőle is pénzt akart kunyerálni, aztán körülnézett megfogta a fickó táskáját aztan elkezdte rángatni a kezéből...

És van rengeteg ilyen tapasztalatom, ahol én voltam a bacsi helyében... Szóval nem én vagyok a náci, hanem a cigányok tetvek...

2016. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ez minden napos itt Borsodban...
2016. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!