Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak akkor lesz boldog életem,...

Csak akkor lesz boldog életem, ha leszarom mások mit mondanak rólam? 17/F

Figyelt kérdés
nem érdekel más véleménye

2016. júl. 2. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Önmagában kevés a boldogsághoz, de kezdetnek jó.
2016. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roland G. ***** válasza:
7%
A legtöbb ember véleménye nem fontos,csak azoké,akik neked fontosak és te is nekik,de ilyenből kevés van.Jó ez így!
2016. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de ez egy hasznos lépcsőfok hozzá.
2016. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szükséges, de nem elégséges feltétel.
2016. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy igazából IGEN szerintem.


Eszembe jutott Robert Downey egy mondása, már ha ő mondta, hogy mindenkit szépen meg kell hallgatni, bólogatni, aztán tedd azt amit amúgy is tennél. Valahogy így mondta.


Más véleményével ha pl. negatív annyira nem kell foglalkozni. Ennyi.

2016. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs összefüggés.

Akkor leszel boldog ha boldog akarsz lenni s változásokat teszel érte magadban.

2016. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

1#, mivel nincs összefüggés, nem lehet kezdet. Csak egy nagyon kis részben negatív űző, de nem egy kezdés vagy előrébb vivés.

2#, "csak azoké,akik neked fontosak". Ez nincs így. Csak a vélemény fontos ami tény is egyben. Nem vélemény adótól függ ez... Igen, ahogy értitek. Egy ember véleménye sem számít csak ha véleményében valóságot ad át.

3#, ez nem egy lépcsőfok hozzá, így hasznos lépcsőfok sem lehet, mert nem visz közelebb, mint már mondtam.

4#, nem szükséges. Nincs összefüggés se 2 közt, nem hogy szükséges tudna lenni.

5#, egyértelműen tévedsz és ezzel másnak ártasz.

2016. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel mások véleménye, bizony nem fogod érezni azt, hogy meg kell felelned másoknak, nem fog beárnyékolni ez a kényszer.


Erre a te válaszod, előző, egy nem is rossz példa. Mindenki leszarja a f***ságaid amit írsz, mégis mindig vesződsz vele. Pedig valaki meg is mondta neked, hogy minden válaszod szar. Mégsem érdekelt, boldognak vallod magad, és folytatod, amit csinálsz.

2016. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!