Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi idő alatt szokott...

Mennyi idő alatt szokott ilyen lecsengeni?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt életemben először kezdeményeztem egy fiúnál még tinikoromban.

Lekoptatott, ezért később nem is kerestem a társaságát.

Már felnőtt vagyok, és a mai napig ha meglát egy barátja engem, akkor úgy néz rám, mint a véres rongyra. Ezt magyarázza már el nekem valaki, hogy ennek most mi értelme van? Most akkor ezentúl bárhol megjelenek, ahol mondjuk valamelyik ismerőse is tartózkodik, akkor életem végéig ez a lekicsinylő nézés fog kísérni? :D Nekem ez a viselkedésük kissé nevetséges, amit megengednek maguknak velem szemben.

A legutóbbi helyszín egy üzlet volt. Nem fogok azért a négy fal közt ülni, mert a "királyfi" ismerőseinek ez nem tetszik.

Mikor felejtik el? Meg egyáltalán nem is tudom, hogy minek kellett ennyi embernek felvágni ezzel.



2016. júl. 5. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni az ilyen gyermeklelku emberekkel. Felejtsd el. Max mosolyogj ra egyet.
2016. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Ne foglalkozz velük.
2016. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy csak úgy kíváncsiságból hány év telt el?

Hogy valaki ennyire unatkozzon éveken át, hogy csak veled foglalkozzon az elég lol.

2016. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hónapra pontosan meg nem mondom, de zirka 4 év telhetett el azóta, nem kevesebb.

Nem lehettem annyira közömbös ezek alapján, mint ahogy gondoltam akkor?

Azért nem foglalkoztam vele, mert visszautasított, és közömbösnek mutatkozott.

2016. júl. 5. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Egészséges ember nem foglalkozik ezzel. Bár lehet hogy ő sem foglalkozik csak az idióta barátai. Csak nem értem, hogy miért? Egyszerűen... miért haragszanak rád, már alapból csak azért, mert próbálkoztál a srácnál, de így négy év után meg még nevetségesebb.
2016. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bennem is ezek a kérdések merültek fel. Nem gondolom azt, hogy ezzel bárkinek ártottam volna.

Te mire gondolsz, miért csinálják ezt?

Meddig fog ez tartani?

2016. júl. 5. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallod nekem lövésem sincs...

De az a gyanúm hogy ez már így marad.

Az én agyi kapacitásom nem képes arra hogy ezt össze rakja.

2016. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm...
2016. júl. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!