Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jacob Sartoriussal hogy lehet...

Aice12 kérdése:

Jacob Sartoriussal hogy lehet találkozni?! Nagyon sok fényképet látok, ahol éppen a rajongóival van. A magcon-ban nincs benne. Akkor hogy lehetne vele találkozni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Jesszus :D menj haza hozzá.Ha szerencséd van nem jelent fel birtokháborításért.Am.mit esztek ezen a kölykön?Eskü nyolc évesnek néz ki.
2016. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisanyám,ponthogy a Magcon-ban benne van,szóval úgy,vagy ha összefutsz vele az utcán,persze,ha Amerikába laksz. ;)


[link]

2016. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En tudom hol lakik
2016. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, a magconban benne van, de nemtudom, az utóbbi időben, mintha nem ment volna velük, de amugy a magcon oldalán meg tudod nezni h mikor mennek hova, es hogy kik:):D
2016. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Találkozni? Minek? Hogy lássad a gyönyörű vakodfejét?
2016. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jacob mar nem tagja a magconnak. Azthiszem vagy csak vendég bigyo volt , vagy a zenei karrierje miatt lepett ki
2016. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja nem utana neztem es valóban vendégtag volt vagy mi, es miután kilépett onnan, csinált egy saját turnét

Utolsó voltam

2016. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!