Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ti mit vártok netes...

Lányok! Ti mit vártok netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Néha fellépek egy ismerkedős oldalra és elkezdek lányokkal beszélgetni (szeretek neten ismerkedni) és én mindig úgy kezdem, hogy megkérdezem, hogy hogyan telt a napja. Van aki válaszol rá, van aki nem de azzal a továbbiakban nem is foglalkozom. Sokszor az a bemutatkozásuk, hogy "a mizu, hogy vagy stb. kérdésekkel ne is fárasszuk egymást". Általában el szokták mondani, hogy hogyan telik a napjuk de van amikor csak annyit írnak, hogy jól. Én ezt azért kérdezem meg mert valóban érdekel és lehet, hogy a válaszával rögtön fel is dob egy témát amiről akár hosszasan is tudunk beszélgetni. Másfelől viszont megértem, hogy nem szeretik sokan ezt a kérdést de akkor mégis hogyan lehet elkezdeni beszélgetni?

Én nem szeretek azzal indítani, hogy milyen zenéket meg filmeket szeret, ezt praktikusabb később megkérdezni.

Szóval lányok, ti mit várnátok el, hogyan indítson?


2016. júl. 19. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek egy "hogy telt a napod?"-ra válaszolni,hiszen egy tök ismeretlen embernek nem fogom elmesélni,hogy xy-nal moziban voltam stb.

Inkább egy nézeteimet/véleményemet kifejtős kérdésre szeretek válaszolni.

Nyilván először a szokásos köröket lefutni,hogy: suliba jársz/dolgozol? Ha sulizik mit tanul,ha dolgozik mit tanul. Hogy viszonyul a munkájához,szereti e csinálni,abban dolgozik-e amiben ki tud teljesedni..(?)

Én személy szerint ilyen kérdésekre szívesebben válaszolok. De minden lány más,nem húzhatod rá ezt a sémát a többi lányra is.

2016. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, ez milyen oldal? Társkereső? Énnem tudnám elképzelni, hogy ilyen oldalon hosszú beszélgetést folytassak, ha szimpatikus a pasi akkor menjünk randira, úgyis ott derül ki minden. A hogyan telt a napod kérdéssel azért nem tudnék mit kezdeni, mert egyrészt egy vadidegnnek nem biztos hogy kiteregetnék akár csak olyan részleteket, hogy pontosan hol dolgozom, másrészt ha beszélgetni akarsz a te dolgod, hogy feldobj egy témát, nem az övé.
2016. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!