Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, nehezebb egy...

Mit gondoltok, nehezebb egy olyan lánynak beilleszkedni egy új, gimis osztályközösségbe, aki nem az a klasszikus szépség? Több lent.

Figyelt kérdés

A "klasszikus szépség" fogalmát úgy definiálnám, hogy magas és karcsú, vékony csontozatú, nincs rajta felesleg de vannak idomai, szimmetrikus ovális arca van, nagyon hosszú haja, mindig jó ruhákban jár, körme, haja mindig tökéletes, amolyan topmodellalkat. Azért ezeket a tulajdonságokat hoztam fel, mert a korosztályom (15-16 évesek) döntő többsége ezt tartja szépnek, én legalábbis úgy tapasztalom. Szerintetek egy ilyen álomlányt hamarabb és jobban befogadnak egy új közösségbe, mint egy átlagosabb lányt? Mik ezzel kapcsolatban a tapasztalataitok?

U.i.: a fenti leírással nem a szép lányokat akarom szidni és alázni, félreértés ne essék.

Előre is köszönöm a válaszokat.

15/L



2016. júl. 23. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy úgyis klikkesedni fogtok. Biztos lesz egy "menő" csoport a csinibabákkal meg a gyúrós srácokkal, de te is meg fogod találni azokat az embereket, akikkel jól el tudsz majd hülyülni a szünetekben. Klasszikus szépségekből amúgy is kevesebb van, mint átlag emberekből. Nálunk anno a 32 emberből 7-en voltak "menők"- fiúk, lányok vegyesen.
2016. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, végülis már általánsosban is volt egy rakás klikk az osztályban... meg már nagyjából ismerem is a leendő osztálytársakat, és erős sejtéseim vannak arról, ki melyik klikkbe fog kerülni.

Megy a zöld pacsi!

2016. júl. 23. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem ezek a lányok a klasszikus szépségek. Ezek a tucatlányok. Persze a tucatfiúk őket találják szépnek.
2016. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

En sem voltam az a tipikus meno csaj, szerintem jo volt a kulsom (nekem legalabb is semmi problemam nincs vele): rovid haj, bakancs, nadrag, atleta, bomber dzseki stb. Egyszer az egyik meno ribizli beszolt, betortem az orrat, utana nem volt kulonosebb problemam senkivel se, bar a lanyok alig szoltak hozzam, de a fiukkal jol kijottem :)

26N

2016. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki tudja, hogy a szép embereknek sokkal könnyebb minden. Minek teszed fel a kérdést? Ha csúnya vagy, vagy nem illessz bele az ideálba, akkor talán nehezebb dolgod lesz, de ez nem ettől függ elsősorban. Nem mindegy ugyanis, hogy melyik klikket célzod meg. Ha hasonló kategóriákkal barátkozol, mint te, boldog leszel.
2016. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm!

Amúgy nem tartom magam csúnyának, az önértékelésem rendben van, tisztában vagyok az alkatommal meg mindennel. Ha valaki szekálna, van gyakorlatom visszavágni (#4-es, az orrbetörős módszered haláli jó :D). Általában megtalálom a rokon lélek embereket, talán gimiben se lesz máshogy.

2016. júl. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!