Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SEGÍTSÉG Pótvizsgázom augusztu...

Kiskovacs123456 kérdése:

SEGÍTSÉG Pótvizsgázom augusztus végén matekból 9- edikes vagyok és nem értek semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés

SEMMIT nem tudok matekból nem értek semmit nemtudok magán tanárt hivni 1 óra 3000 be kerül tul sok nemtudok mit csinálni neten nézem hogyan kell megoldani de semmi nem ragad meg bennem mit tegyek ?

és ha valaki tudja milyen feladatok vannak a matek 9. pótvizsgán irja le komiba köszönöm.



#tanulás #matematika #iskola #matek pótviizsga #pótvizgsa feladatok
2016. aug. 9. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Áhhhh ne aggódj, még időben vagy!
2016. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Mi epp ma beszeltunk az igazgatoval a suliban, hogy evet ismetelhessek.

En sem ertem a matekot. Sose ertettem.

Jobb ha ujra kezdem a 9. osztalyt.

Szegyen nem szegyen de fel kell zarkoznom mert erre a matek "tudasomra" nem lehet alapozni semmit.

Ha nem most akkor erettsegin buknek meg

2016. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj
2016. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de én nem szeretnék megbukni és nemis fogok !!

tanulok hiába mondod tanulj a matekot nem tanulni kell hanem érteni ! de nem értem :/

2016. aug. 9. 22:32
 5/10 dq ***** válasza:
100%
Kezdd el olvasni a tankönyvet, (ha szükséges, akkor a tavalyit is), és ha valamit nem értesz akkor kérdezd meg itt.
2016. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firedoom ***** válasza:
100%
Ha csak ezen mulik allok rendelkezesedre. Vagy veszpremben vagy skypon el tudom magyarazni szerintem egeszen erthetoen.
2016. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dq ***** válasza:
100%

kérd el az előző pár évi pótvizsgafeladatokat, és gyúrd ki magad azokból, az előbbi Skype-t felajánló válaszadó segítségével. (ez talán mindkettőtöknek könnyebb és egyszerűbb, sőt, meg merem kockáztatni hogy a következő osztályokra nézve hasznosabb, mintha átvennél mindent)


ja, és SIESS, mert már tényleg nem sok időd maradt

2016. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

A pótvizsgára elvileg kiadtak valami feladatsort, követelményrendszert.

Én (tanárként) legalábbis kiadok egy 200 feladatos könnyített feladatsort, és azt kérem számon.


Ha még nem tartasz sehol a felkészülésben, akkor sztem már késő, hiszen 9-ikben alapkészségeket kell elsajátítani, ahhoz meg rendszeres és egyenletes tanulás kellene.


Még valami (nem sértésként): sajnos van olyan is, hogy valaki nem képes elsajátítani a tananyagot. Főleg az a gond, hogy ha már a 9-ikes tananyaggal ekkora gondok vannak, akkor később sokkal nagyobb gondok lesznek. Helyedben elgondolkoznék, hogy érdemes-e erőltetni az érettségit...

2016. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azokat fogják kérdezni, amit tanévben tanultatok, mást nem.
2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
54%

Mama...

1; Fogsz egy feladatgyűjteményt, és elkezded megoldani. Önállóan. Megoldani. Ha nem megy, nem világos, kérdezz rá arra az egyszem dologra. Csak arra. Ne várd, hogy más megoldja helyetted.

2; Az óradíj tanáronként változik, keress egyetemistát, főiskolást, ők általában megszámítják olcsóbban.

3; Javíts a helyesírásodon, mert így nem csak matekkal lesz gond.

4; Legközelebb kicsit hamarabb kezdj foglalkozni a problémával. Pótvizsgával mondjuk június közepén, az elkerülésével előző év szeptemberében.

2016. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!