Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyre tobbet hallom hogy a...

Egyre tobbet hallom hogy a 13-14-15eves lanyokat KIVETEL NELKUL lek. R. azzak meg ler. B. ncozzak. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy egyre tobb es tobb lany lesz ilyen. De azert meg mindig vannak kivetelek. Es mostanaban mar kivetel nelkul lek.r.azzak ler.b.ncozzak ezt a korosztalyt. 15eves lany vagyok meg nem voltam fiuval es nem is szeretnek meg lenni mert meg nem allok keszen ra. Nekem nagyon rosszul esik h az en korosztalyomat beleertve engem is lek.r.azzak stb.
2016. aug. 22. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
H egy csoport vagy társadalmi réteg tagjainak többségére jellemző valami, akkor biztos, hogy ki fog alakulni valami sztereotípia(megjegyzem, gyakran akkor is kialakul, ha nincs vagy kevés alapja van ennek, de valakinek érdekében áll kialakítani vagy a meglévőt jól beleágyazni a köztudatba), de attól függetlenül aki nyitott szemmel jár a világban és gondolkodik, az tudni fogja, hogy vagy nem igaz, vagy kevés alapja van, vagy vannak kivételek a sztereotípia alól. Én ha általánosságban beszélek valamiről, mindig hozzáteszem, hogy tisztelet a kivételnek, mert végső soron egyének vannak, még akkor is, ha sokan próbálják ezt elnyomni, hogy létrejöjjön egy egységes massza.
2016. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
35 éves vagyok, és anno a férfiak, fiúk ugyanúgy leku.rváztak minden nöt, ha éppen csalódottak voltak, vagy nem volt barátnőjük. Ne vedd magadra, a qrva az az, aki pénzért lefekszik másokkal, a legtöbbdzör viszont szitokszoként használják bármelyik nőre, aki csinosan mert felöltözni, vagy éppen nem akar járni veled. Nem kell vele foglalkozni.
2016. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen 1.valaszolo:)

2.valaszolonak annyit hogy igen velem is igy van:(. Bar meg nem vagyok no ugy mond meg kislany vagyok 15evesen es mar attol is lek.r.aznak ha van 1-2db fiu baratom akivel videojatekozni szoktunk.

2016. aug. 22. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak így működnek. Legalábbis egy részük, a bunkóbbak. Gondolj bele, ha mi nők, minden pasit lestriciznénk, mondjuk azért, mert már volt pár barátnője. Járni csak olyannal érdemes, aki értelmesebb ennél és nem r,ibancozik állandóan ha nőt lát.
2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a legtöbben nem kivétel nélkül k..vázzák őket, hanem megemlítik, hogy elég sokan közülük azok.
2016. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Én már nagypapa korban vagyok, de meg kell mondanom, hogy az adott korú lányok/kislányok öltözéke és viháncolós viselkedése bizony minden korosztály megítélése alapján inkább a magamutogatást és figyelem felkeltést szolgálja, mint mást. Kétségtelen, hogy a divat nagy úr és a szülők sem tudnak kellő óvatossággal hozzáállni a kérdéshez, de a szolid, visszafogott öltözködés és viselkedés megtanítása mégis csak a szülők feladata lenne elsősorban. Ér hát valljuk be, amikor egy adott korú kislány kifejezetten teste különböző részeinek megmutatására alkalmas öltözékben grasszál utcán vagy plázának nevezett bevásárlóhelyeken, akkor az ártatlan szemlélő miként másként lenne képes értelmezni az általa látottakat ? Persze, nyilván vannak kivételek, de azok nem hívják fel magukra a figyelmet, tehát azok nem tűnnek ki a "tömegből", nem azok alapján születik a megítélés, statisztikai felmérést meg nem folytat az utca embere.
2016. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kolbász
2016. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mostanaban mar kivetel nelkul lek.r.azzak ler.b.ncozzak ezt a korosztalyt."


90-es évek végén mindent 13-14-15-16-17-18 lányokat ler.b.ncozták,l.k.rv.z.ták.Egyszóval már régóta ez megy.

2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, kiknek nem tetszett ennyire az igazság?!
2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!