Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak híres ismerőseid?...

Vannak híres ismerőseid? Esetleg barátaid? Színész, politikus, énekes, író stb. Tartod velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nekem egyetemen évfolyamtársam volt egy lány, aki több ismert filmben is dolgozott szinkronszínészként. És egy híresebb magyar együttes több tagját is ismerem gyerekkorom óta. Közülük egyikükkel se tartom a kapcsolatot. Rajtuk kívül van egy külföldi író ismerősöm, akivel néha váltunk pár szót neten privátban. Ő annyira nem híres, de hivatásos író, ebből él. Közeli barátom, aki híres, nincsen.
2016. aug. 23. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Énekes ismerősöm van, vagyis suliban egy osztályba jártunk. Azóta nem beszéltem vele.
2016. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak. Ismerek pár zenészt akik országos szinten is ismertek. De ennyi, engem ez nem különösebben hat meg. Örülök a sikerüknek persze, de nekem ugyanolyan emberek mint bárki mást... Viszont ismerek francia idegenlégióst, asztrofizikust és régészeket is. Ők számomra érdekesebb emberek ha már a foglalkozásokat nézzük. :D
2016. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem osztaLytarsam volt hires énekes.tartjuk a kapcsolatot,néha a koncertjére is kimegyünk. Egy volt osztalytarsam,fiú paralimpikon volt,vele nem annyira tartom a kapcsolatot,de ő senkivel se tartja. Facen se igazol vissza senkit. Egy csaj,díjugrató bajnok volt,néha váltunk pár szot de nem kimondott jó barátnők vagyunk..más hírességet nem tudok.Hadfi Dani felettem járt 2 évvel,konkrétan nem ismertem mert volt vagy 40osztály egy suliban..
2016. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ismert tudósokat, sportolókat stb. is híres embernek tekintem, róluk is írhattok. Most beugrott, hogy egyik suliban, ahová jártam, egy híresebb professzor volt az egyik tanárom. Átlagemberek annyira nem biztos, hogy ismerik, de az ő szakterületén minden magyar tudja, hogy kicsoda ő.
2016. aug. 23. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Közeli ismerőseim közül senki sem híres. Szélesebb körben van modell, színész, zenekarok tagjai, énekes, író, műsorvezető.


Az általam tanult szakterületen is ismerek nagy neveket, de nekem eddig az volt a benyomásom, hogy ők vannak a legjobban elszállva maguktól mindenki közül. Pedig ha kijön a kis közösségéből nagyon erős idézőjelben "egy senki".

2016. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van két Kossuth-díjas zenész ismerősöm, nem tartjuk a kapcsolatot, de a koncertjeik után szoktunk pár szót beszélni.

Ismerek egy felvidéki magyar színészt, akit nemrég Szlovákia legjobb színészének választottak. Vele is a fellépései után szoktunk beszélgetni.

Van egy közeli ismerősöm, aki szakkönyveket ír, nem celeb, de a szakmájában elég ismert és elismert.

2016. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van oscardíjas ismerősöm, tanárom volt.Nem tartjuk rendszeresen a kapcsolatot, de néha váltunk e-mailt, és mikor bajban voltam, rögtön segíteni próbált.

A magyar képregény iparból is sokakat ismerek, kiadókat, rajzolókat egyaránt, de mivel nekem is jelent meg képregényem, nem nagy csoda.

Operaénekeseket ismerek még, illetve pár színészt, de ők nem ismertek a köztudatban, csak a szakmán belül. Kb. ennyi jut eszembe.

2016. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

Ja, és politikusokat ismerek, ismertem, bár ne ismertem volna.

2016. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Apósom viszonylag ismert politikus és több más politikust is ismerek. (pl több volt iskolatársam is politikus lett.)


Ezek közül az apósom az egyetlen becsületes ember. ):


Több ismert művészt, zenészt (klasszikus) is ismerek a feleségem révén és más családi kapcsolat révén.


Van a családban ismert sportoló is.

2016. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam mostanában lett híres,nagyon büszke vagyok rá! Nekem kicsit hihetetlen,hogy akivel anno minden nap beszéltem/találkoztunk,őt ma leszólítják az utcán egy képért/autogrammért.

Van még egy ismert olimpikon ismerősöm,idén volt Rióban,érmet is nyert. 🍔

Több nincs,azt hiszem.

2016. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!