Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam meg finoman,...

Hogyan mondjam meg finoman, hogy nem érdekel, ha Instagramon rám ír, szívecskéket küldözget és megkérdezi, hogy van-e barátom?

Figyelt kérdés
Nem szoktak nekem ezek általában bejönni, mert idegen és hogy már egyből csajozni akar, ráadásul, fiatal is vagyok még hozzá, nagyon nem imponálnak nekem ezek a dolgok. Hogy mondjam meg kíméletesen de határozottan, hogy nem vagyok rá kíváncsi?
2016. szept. 1. 16:32
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha jóval idősebb nálad, ne legyél kíméletes. Rakd helyre a b-rmot nyugost szívvel.
2016. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig kíméletlenül kéne megmondanod. Arra meg nem gondoltál, hogy letiltod?
2016. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letiltom az illetőt, de utána még jön nem is egy, külföldről, belföldről egyaránt, ha meg megmondom, akkor már bunkó vagyok stb.
2016. szept. 2. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki,hogy fiatal vagy,meghogy még egyenlőre nem szeretnél interneten ismerkedni,és hogy egy 2 évig hagyjon békén majd utána már kialakulnak a közelebbi baráti kapcsolatok!
2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Negyedik vagyok! A " kialakulnak a közelebbi a baráti kapcsolatok" azt úgy értettem,hogy 2 év múlva már úgy is lesz komoly kapcsolatod,és akkor majd ha esetleg visszaírna,akkpr már mondhatod azt,hogy van barátod.
2016. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!