Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetek igazán híres?

Hogyan lehetek igazán híres?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten gazdag családból jövök, plusz magyarként azért lássuk be, nehéz világhírűvé válni...sőt szinte lehetetlen. 4 dolog van amiben tehetséges vagyok: rajzolás, azon belül formatervezés es ehhez hasonló dolgok. A másik az énekes pálya, jó hangom van. A harmadik pedig a színészi karrier lenne. Ezt még nem próbáltam soha... A negyedik pedig...a modellkedés...a szüleim szerint majdnem minden helyen átvernek, megaláznak (?!?!?!) stb. Ezt mondjuk nem eértem annyira:/ Szóval szerintetek melyik a leg megbízhatóbb pálya??

2016. szept. 1. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

színész lehetsz ha van érzéked hozzá, az éneklés és a hangszeren való játszással az a baj hogy megtanulhatod egy szintig, de sosem leszel tőle híres ha nem vagy tehetséges.

a modellkedéshez genetika kell, most az vagy van vagy nincs.

2016. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a rajzolást azért hagytam ki mert sok az önjelölt "művész" aki megtanult ábrázolni, és van olyan aki művésznek született csak nem mestere az ábrázolásnak, ha érted.

első voltam

2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól színészkedsz?

NEM PRÓBÁLTAD SOHA, DE MÁR ELMENNÉL SZÍNÉSZNEK?


Vane színészi képzettséged?

Hány éves vagy?


Jól énekelsz?

Próbáltál már órákon át, vagy csak "jó' a hangod?


Tehetséges én rajzolsz? Mármint szivecskét és téglalapot?


Modell lennel?

Milyen az alakod?

Tudnál modnen egyes verseny elott hashajtot bevenni, es szethányni a WC-t.


A színészeten akarok ki. Oda elhivatottság kell, es a szive melyen az embernek éreznie kell hogy neki az kell. Nem minden színész lesz am hires. Csak a hírnév miatt lennél színész? Emiatt vannak a nem kifejezetten jó filmekben nem kifejezetten jó színészek.


Bocs hogy kiakadtam.Hidd el, én is ilyen teren akarok elhelyezkedni, de nem azert hogy dőljon a many meg a hirnev.

hanem MERT AZ AZ ÁLMOM.

2016. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem muszáj tehetségesnek lenned, hogy híres légy. Rengeteg embert (celebet) fel tudnék sorolni, aki egyáltalán nem tehetséges, mégis híres. És olyanokat is, akik nagyon tehetségesek, de kevésbé híresek, mint a tehetségtelen társaik.


Másrészt miért akarsz híres lenni? Nem ez a "boldogság kulcsa".

2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni.


"rajzolás, azon belül formatervezés es ehhez hasonló dolgok"


Olyan sokan,sokan,sokan akarnak rajz ,festő " művészi tehetségéből" megélni +híres lenni Dunát lehet ereszteni velük.


"A másik az énekes pálya, jó hangom van."


Szerencse + Függ mennyire eladható márka/termék az énekes.


"A harmadik pedig a színészi karrier lenne."


Külföldi karriert akarsz akkor: Szerencse + függ mennyire eladható márka/termék színész.


"a modellkedés"


Bárkiből nem lesz modell. Mert ő eldöntötte mindenáron modell akar lenni.

2016. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!