Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Folyadékot tartalmazó üveg,...

Folyadékot tartalmazó üveg, Könyv alakú, kawaii, anime medálokat szeretnék készíteni? 16/L

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok. Nincs pénzem se barátaim. Mivel kreatív vagyok gondoltam sógyurmából, üvegből csinálok majd nyakláncokat, hátha eltudnám adni. Szerintetek buta ötlet?

2016. szept. 3. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem mondanám, hogy rossz ötlet, de szerintem sokkal jövedelmezőbb lenne lányokat futtatni.
2016. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani az eladást is szabályszerűen, akkor szerintem jó ötlet.

Nem tudom, a barátkozás mennyire jön ide, de könnyen szerezhetsz barátnőket azért, főleg ha animés vagy és találsz egy-két hasonló érdeklődésűt, (netes) közösséget vagy otakut ^^ De ez off.

Amúgy szerintem tényleg jó ötlet, majd mutatsz képet egyről, légyszi? :3

2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez mind friss ötlet. Este rakok ki példa ként linkeket ide. A barátkozás úgy jön ide, hogy tetszenek a barátság nyakláncok. Mivel egyedül vagyok magamnak feleslegesen csinálnám. Másnak biztos jól jönne.
2016. szept. 3. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Én lehet, vennék kawaii animés medált <3 Bár attól függ, mennyiért adod el :D

Amúgy animés oldalakra tehetsz ki a kész medálokról képet, hátha van még, akit érdekel. Pl. van egy Animeaddicts nevű fb csoport, ott már láttam ilyet, hogy egy lány egyedi bögréket készit és kirakott pár képet a bögréiről és volt is rá érdeklődő :P Szóval ha felvesznek a csoportba (mert zárt), akkor te is könnyebben találhatsz vevőket.

18l

2016. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Én mondjuk metalos vagyok de sok stílusbeli csoportban látok saját készítésű ékszereket, pólókat, ruhákat stb. és van rá érdeklődő. Egy egyetemi csoporttársam pl. goth nyakékeket készít és van is bolt, ami árulja a termékeit. Nekem is van ilyen medálom, több is. Egy animés csoportban is simán lehet érdeklődőket találni.
2016. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A linkeket előre is köszönöm :P Lehet, még én is vennék ilyet amúgy, mert szeretem a sajátkészítésű cuccokat :D

Amúg finoman a barátkozás felé akartalak terelgetni, de így utólag is bocsi, ha rosszul jön/jött le.

2016. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
?
2016. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szüleim ebben sem támogatnak...ugrott az ötlet. Nem a pénz miatt hanem mert lelkileg lehúznának. Felvetettem az ötletet és egyből be szóltak. Majd egyszer...
2016. szept. 4. 20:20
 9/10 Firedoom ***** válasza:
Ez ne hatraltasson! Koleszos vagy. Nem szolhatnak be erte, azt sem tudjak, hogy mit csinalsz! Ha szeretned akkor ne add fel ilyen konnyen
2016. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy egy szimpla leszólás így lelombozzon! Ha igazán meg van az ötlet és igazán akarod, akkor képes vagy véghezvinni, tudom, hogy "mondani könnyű...", de ne hagyd magad! Azért mondom, mert én is ilyen vagyok és a környezetemben többen is. Ha akarod, ne engedj.
2016. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!