Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek megérné feltenni...

Szerintetek megérné feltenni magam a facebookra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Alig vannak barátaim és nèha jól esne egy kis beszélgetés valakivel.Meghát egy csomó mindent ott tudok megnézni.Pl:nyuszis dolgokat meg ilyesmiket.
2016. szept. 4. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Máshol is vannak nyuszis dolgok...

[link]

2016. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam de mindegy.
2016. szept. 4. 15:05
 13/15 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik max inaktiválod a fiókot.. de semmi személyes adatot ne írj be (cím, telefonszám) és egy profilkép bőven elég (de nem fontos).
2016. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.Nem fogok olyanokat megadni.
2016. szept. 4. 18:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Facebook on tájékozódni a legnagyobb baromság. Pláne hogy szűri az adatokat, hogy mi érdekel téged stb...

Sokan emiatt annyira ostobák és beszűkültek, hogy nem igaz.

Kedvencem mikor be van lájkolva vagy 500 oldal, aztán van mindig 10 amiről ad hírt... és a többi az hol a f#szomba van? Nem is értem minek használni ezt a szart a beszégletésen kívül.

Persze a beszélgetést is max. akkor ha az ismerősöd a facebook ra veri és csak ott lehet elérni...

2016. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!