Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mit lehetne vagy...

Nem tudom mit lehetne vagy mit nem? (13L)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki állandóan jár ki,fiúkkal is,szinte sose unatkozik.Én meg...bent vagyok néha kimegyek futni a egy-két barátnőmmel.Ő már túl van az első csókon,baráton.Persze én még mindig nem.Annyira nem megyek el máshova ahol esetleg barátot találhatnék,mert anya nem nagyon engedne el.S zerintetek mi helyes amit a barátnőm csinál vagy az amit én?Nem gáz,hogy neki mindig van mindenkivel képe meg erre-arra jár én meg itt-ott találok okpt arra ,hogy kimozduljak.

2016. szept. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit akarsz. Te te vagy, a barátnőd meg a barátnőd.

Ha neked az a jó hogy otthon ülsz, vagy néha elmész futni akkor csináld azt. Ha erőlteted a bulizást, palizást akkor annak az lesz a vége, hogy örökre megutálod

2016. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Ő már túl van az első csókon,baráton." És? Ésss? Nem vagy elkésve semmivel se. Az meg hogy állandóan kint van nem lesz több nálad. Nem lesz ettől okosabb. Ne akard majmolni...
2016. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt baratnom is ilyen. 13 evesen megvolt az elso csok, 14 evesen pedig megvolt az elso gyereke.


Olyan mertekben elj kozossegi eletet ahogy jol erzed magad, ha csak azert mennel masokkal hogy legyen keped a facebookra annak gyorsan rossz vege lesz.

2016. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

))

Nagyon szeretlek. :)

Nyugodj meg barátom, és legyél türelmes.


Mindkettő helyes ha jól csinálják, ahogyan mindkettő rossz ha rosszul.


Legyél nyitott, szervezz találkát sok emberrel, akár együtt s újonnan megismertekkel is.

2016. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!